Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian nebola prvá: Tieto hollywoodske krásky prerazili (aj) vďaka postave presýpacích hodín

Zahraničné celebrity

Ak si myslíte, že reality hviezdička Kim Kardashian bola prvá, ktorá preslávila postavu presýpacích hodín a väčší zadok, ste na omyle. Tu sú hviezdy, ktoré sa pýšili takýmto telom niekoľko rokov pred ňou.

Boli krv a mlieko! Väčšie prsia, guľatý zadok a osí driek. Tieto slávne hviezdy sa takýmito telami chválili oveľa skôr ako samotná Kim.

Prečítajte si: Šokujúce „beauty“ trendy, ktoré sa rozmohli vo svete: Hazard so zdravím na úkor krásy

Vikki Dougan

Táto útla kráska bola predlohou kreslenej sexice Jessicy Rabbit, ktorá zosobňovala symbol rafinovanosti a ženskosti. Vikki preslávila nielen jej postava, ale aj outfity, ktoré nosila. Odhalený chrbát až po zadok a puzdrové šaty boli jej poznávacím znamením.

Betty Grable

Hollywoodska tanečníčka, herečka a speváčka na seba rada upriamovala zraky verejnosti. Jej nohy boli preslávené a vyhlásené za najkrajšie. Táto blondína ich preto rada vystavovala v pin up kostýmoch.

Jayne Mansfield

Jej rozdiel medzi centimetrami v páse a v oblasti hrudníka popieral zákony prírody. Stodvacentimetrový obvod pŕs a pás s rekordnými päťdesiatimitromi centimetrami vyniesol túto kópiu Marilyn Monroe na výslnie. Stala sa sexsymbolom päťdesiatych rokov, v tom čase symbolizovala ženu snov.

Prečítajte si: Hollywoodska hviezda vždy popierala zákony prírody: Takto vyzerá pred osemdesiatkou (foto vo vnútri)

Marilyn Monroe

O krehkej herečke sa toho popísalo neúrekom. Žiadnej žene sa doteraz nepodarilo zosadiť ju z imaginárneho trónu najsexi ženy sveta. Práve jej kyprá postava bola tým, z čoho pánom padali sánky a ženy ju veselo kopírovali. Marilyn však navždy ostane len jedna.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie životné múdrosti božskej Marilyn: Tieto myšlienky by si mala osvojiť každá žena!

Brigitte Bardot

Francúzka, ktorej iniciálky BB sa navždy vryli do mysle pamätníkom. Jej zmyselná tvár, zvodné telo a nepopísateľná dávka sexepílu ostane navždy spájaná s Brigitte, aj keď dnes je táto žena na nepoznanie. Práve „prírodný“ životný štýl a bojkotovanie kozmetiky z nej urobili priemernú babičku.

Prečítajte si: 5 žien, podľa ktorých sa oblieka celý svet!

Ursula Andress

V istom čase z nej odpadával aj samotný agent James Bond. Táto dokonalá blondínka predstavovala ideálnu kombináciu sexepílu, nežnosti a charizmy.

Sophia Loren

Postava presýpacích hodín, prekrásna tvár a sebavedomie, ktorého mala táto tmavovláska na rozdávanie, z nej urobili nesmrteľný mix, ktorý okolo seba táto herečka dodnes šíri, kade chodí.

Raquel Welch

Sexi mama! Táto herečka s bábikovskými črtami a sexi telom má síce dnes sedemdesiatštyri, no stále ohuruje výstavným telom a tvárou, ktoré by jej mohli závidieť o polovicu mladšie ročníky. Muži z Raquel stále padajú do kolien!

Kim Kardshian

Preslávil ju jej zadok, ktorý neustále čelí kritike a obvineniam, že nie je pravý. Kim Kardashian je okrem výbornej mediálnej manipulátorky aj skvelou marketingovou strategičkou – zo svojho života spravila biznis, vďaka ktorému je dnes na výslní.

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšia celebrita sveta sa za nahotu nehanbí: Pre fanúšikov sa objaví aj v Evinom rúchu a bez zábran

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus