Presunúť na hlavný obsah

Táto kráska je titulovanou bikini kráľovnou Instagramu: Pozrite sa na tú postavu!

Lifestyle

Vďaka postave bohyne a záľube vo fotení vlastného tela v plavkách si táto rodená Havajčanka vybudovala kariéru, ktorú jej môžu mnohé závidieť.

Zdanlivo  bezvýznamný koníček 

Napriek tomu, že sa teraz zdá, že Devin Brugman žije život snov, nebolo to tak vždy. Toto dievča pochádza zo skromných pomerov a predtým, než sa stalo slávne, sa muselo deliť aj o posteľ so svojou najlepšou kamarátkou. Jej koníčkom bolo fotenie sa v plavkách. Vtedy jej ani nenapadlo, ako sa táto jej na prvý pohľad bezvýznamná záľuba dokáže premeniť v lukratívnu kariéru. Všetko vďaka jej úžasnej postave s kyprými tvarmi na tých správnych miestach. Stačilo to na to, aby sa tieto fotografie stali hneď po zverejnení na sociálnych sieťach lákadlom pre tisíce, ktorí ju začali sledovať. 

Nenechajte si ujsť: Slovenka, ktorá rozhodila siete v zahraničí: Podarilo sa jej to, čo máloktorej v tejto sfére

Vlastný blog, vlastná značka plaviek

Potom nabrala jej kariéra doslova raketový štart. Spolu s kamarátkou si založili vlastný blog, s názvom A Bikiny A Day, ktorý ich preslávil. Práve tu zverejňujú všetky svoje tipy, triky a postrehy ohľadom plaviek, či toho ako sa správať na pláži a ďalšie veci vrátane svojich šteklivých fotografií. Dnes pre dailymail.com priznáva: „Vtedy som cítila rozpaky. Rozhodne som ale vyrástla a od doby, kedy sme začali s naším blogom, ešte viac.“ Netrvalo dlho a Devin sa s kamarátkou rozhodla vyjsť na trh aj s vlastnou značkou plaviek, Monday Swimwear, ktoré mali tiež úspech.  

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky na leto 2015: Trojuholníkové tvarujú krásne prsia, celé plavky s výstrihmi nie sú pre každú!

Profesionálna modelka

Profesionálne ponuky od prestížnych značiek na fotenie nenechali na seba dlho čakať. Devin preslávili ešte viac a zarobila na nich toľko, že by nemusela pracovať do konca života. Nejedno mužské oko potešila ako modelka pre pánske magazíny v plavkách či spodnej bielizni. Dnes sa v týchto kruhoch nenájde nikto, komu by jej meno nič nehovorilo. 

Telo stále predáva 

Hoci sa už profesionálnym foteniam nevenuje tak ako kedysi, o svoje telo sa príkladne stará a udržiava ho v naozaj skvelej forme. Presvedčte sa sami, že sa je stále na čo pozerať. Na sociálnych sieťach a najmä na Instagrame nájdete Devin len ťažko v niečom inom ako v bikinách či spodnom prádle a v sexi a zvodných pózach. Ale práve vďaka tomu ju dnes sledujú milióny fanúšikov po celom svete. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe