Presunúť na hlavný obsah

Sexi blondínka vytasila najväčšie zbrane: Viete, ktorá Slovenka sa pýši osím driekom a božským zadočkom?

Slovenské celebrity

V poslednej dobe o nej nebolo až tak počuť, no posledné snímky, ktorými sa pochválila na sociálnej sieti, vyrážajú dych!

Veľké prsia, úzky pás a ženské boky. Presne tieto atribúty robia rodáčku z Nitry ženou, z ktorej kriviek sa vám zatají dych.

Prečítajte si: Extravagantná víťazka reality šou dráždi telom: Postavička tejto sexi blondíny je čistou provokáciou!

"Cica"

Sexicu Evu Cifrovú preslávilo jej dokonalé telo, ktoré nedalo spávať mnohým pánom a dokonca i dámam. Blondínka s tvárou anjela a hriešnym telom zverejnila fotky z dovolenky v Egypte, ktorú trávila s mamou. Asi by ste čakali, že si romantiku na pláži bude vychutnávať s mužom po svojom boku, no nie je to tak. Atraktívna Eva je totiž momentálne voľná a užíva si všetky výhody single života. 

Prečítajte si: Rozchody prominentných párov šoubiznisu, ktoré (ne)prekvapili: Títo to nakoniec zabalili

Štvornohá láska

Plavovlasá Eva nazýva jedinou láskou svojho psa Lila, ktorý ju sprevádza tak často ako sa dá. Prechádzky po lese sú u nich na každodennom poriadku. Tridsaťtriročná kráska sa tak na nedostatok pohybu rozhodne sťažovať nemôže. Ako však v minulosti priznala, na líniu si až tak veľmi pozor dávať nemusí, za luxusnú štíhlu postavu vďačí vraj najmä genetike. Tak či onak, pohľad na jej šťavnaté telo je rozhodne príjemný.

Mohlo by vás zaujímať: Známe krásky počas bežných dní: Štýlová Rolins, Cifrová upustila od provoplánovej sexice!

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe