Presunúť na hlavný obsah

Ošetrenie, ktoré dokáže poraziť aj celulitídu v pokročilom štádiu: Lipomassage vyhladzuje, zoštíhľuje a spevňuje!

Krása

Trápi vás ovisnuté bruško, ochabnutý zadok či mľandravé stehná? Riešením je lipomasáž, ktorá dokáže s vašimi problémami účinne zabojovať.

Ženy majú celulitídu "v krvi"

Sedavé zamestnanie, málo pohybu, alkohol i nesprávne stravovacie návyky - presne všetky tieto faktory spôsobujú, že sa nám v oblasti zadku, bokov, stehien i bruška, tvorí celulitída. "Môžu za to najmä ženské hormóny - estrogény, rovnako ako stavba tukového tkaniva a nesprávna životospráva či fajčenie," objasňuje dermatologička Zuzana Murárová z kliniky Tomar.

Prečítajte si: Pomarančová koža nemá šancu: Toto vysaďte a vaša pokožka bude krásne hebká!

Ako sa jej zbaviť?

Lipomasáž, skrátene LPG, je telové ošetrenie, ktorým sa formuje pokožka a zbavuje sa celulitídy. Pohybom špeciálneho masážneho valčeka spúšťa spaľovanie tukov, vytvára nový kolagén a elastín, ktorý zaručuje pevnejšiu a pružnejšiu pokožku. „Lipomasáž funguje na princípe vákua a masážnych valčekov, ktoré nasávajú pokožku. Prechádzame každý centimeter tela, pri ktorom sa intenzívne spevňuje pokožka a vyhladzuje sa celulitída,“ vysvetľuje kozmetička Michaela Grófová z kliniky Tomar.

Mohlo by vás zaujímať: Zbavte sa nadbytočných centimetrov a pomarančovej pokožky: Boj s celulitídou je odteraz jednoduchší!

Vyhladí a spevní

Pri tomto ošetrení sa bojuje so všetkými typmi celulitídy. „Pri lipomasáži dokážeme problémové partie spevniť i zoštíhliť na základe priania klienta,“ objasňuje účinnú techniku kozmetička z renomovanej kliniky Tomar. Ak teda trpíte len prvými náznakmi pomarančovej kože, či druhým alebo dokonca až štvrtým stupňom celulitídy, LPG by ste rozhodne mali vyskúšať. Príjemná masáž, pri ktorej svoje telo spevňujete, totiž obnovuje bunky a po zákroku je koža viditeľne omladená, prekrvená a svieža. Čo však mimoriadne ocenia ženy po pôrode, je vyhladenie ovisnutej pokožky na bruchu. Viac o tomto ošetrení sa dozviete v priloženom videu!

Video: Lipomasáž vám pomôže s prebytočnými centimetrami i pomarančovou kožou!

 

- Najčítanejšie -