Presunúť na hlavný obsah

Sexi Twiinsky sú na nerozoznanie, no majú aj rovnaký vkus? Pozrite, akých mužov majú po svojom boku!

Slovenské celebrity

Danielu a Veroniku Nízlovú väčšina nevie na prvý pohľad rozoznať, no ich blízki s tým až taký problém nemajú. Ako vyzerajú muži po ich boku a majú rovnaký alebo celkom odlišný vkus?

Sestry Nízlové tvoria nerozlučnú dvojku už od narodenia. Kariéra týchto dvojičiek bola a je úspešná a Twiinsky dodnes spolu vystupujú na rôznych spoločenských udalostiach a galavečeroch. Hoci sú obidve veľmi podobné a rovnako tak vyberajú aj svoje outfity, v súkromí je každá z nich iná. Dokonca tieto slečny spolu nezdieľajú spoločnú domácnosť, ako si mnohí možno myslia. 

Čítajte: Vždy tip top nastajlované Twiinsky ako ich nepoznáte: Ako vyzerajú úplne bez mejkapu?

Twiinsky a muži, ktorí ich robia šťastnými

Nahliadli sme tak do ich súkromia a boli sme zvedaví, či si tieto sexi tmavovlásky vyberajú aj rovnakých mužov. Čo by ste povedali vy?

Veronika Nízlová a jej dlhoročný priateľ Tomáš Krúpa

Veronika a Tomáš tvoria spolu pár už niekoľko rokov a dalo sa preto očakávať, že ich vzťah naberie celkom nový rozmer. Tomáš koncom minulého roka požiadal speváčku o ruku. Jej ruku tak zdobí momentálne diamantový prsteň.

Daniela Nízlová a jej nový priateľ po rozvode, Bernd

Daniela už raz vydatá bola, no jej manželstvo napokon nevyšlo. Krátko po tom prekvapila novým mužom v jej živote, rakúskym podnikateľom Berndom.

Nenechajte si ujsť: Twiinsky opäť prekvapujú: Krásnym dvojičkám sa podarilo to, o čom iné len snívajú

Myslíte si, že majú Twiinsky podobný vkus na mužov?

spolu hlasovalo 449 ľudí

Áno
71
Nie
378

- Najčítanejšie -