Presunúť na hlavný obsah

Najsexi ženy Instagramu, ktoré muži sledujú: S prehľadom vyhrávajú plnoštíhle s okrúhlymi zadkami

Zahraničné celebrity

Toto sú ženy, ktoré sú najmä pre mužov na Instagrame najatraktívnejšie a najsledovanejšie. Hlavne tie, ktoré majú krivky!

Aisha Diaz 

V celej svojej kráse a s plným dekoltom provokuje táto modelka a tanečnica aj na youtube v sexi zvodných pózach pri tancovaní na populárnu hudbu, čím si získala priazeň mnohých. 

Jessica Burciaga 

Aj napriek nízkemu vzrastu vie, ako zaujať a robenie selfies jej v tom pomáha. Riadi sa heslom:  „Pokiaľ nemôžem ukázať celý svoj outfit v jednej selfie, potom je tu toto riešenie. Ukážem v bikinách to najdôležitejšie.“ 

Neprehliadnite: Žena s najobdivovanejším zadkom sveta ukázala mamu: Štyridsiatnička vám vyrazí dych, a to nie je všetko!

Angelina Ang

Aj napriek svojim koreňom nejde o typickú útlu a štíhlu Ázijčanku. Väčší zadok a plné našpúlené pery v kombinácii s tmavými očami a vyjadrením, že chce byť zlá, z nej robia v mužských myšlienkach hotovú dominu. Presvedčte sa sami.

Lauren  Clarke 

Američanka, ktorá sa riadi heslom „nadčasové dielo nikdy neumiera“, miluje každú časť svojej modelkovskej práce a ako sama tvrdí, každý deň sa snaží pracovať lepšie, pretože má toho ešte veľa, čo chce svetu ukázať. 

Val Mercado 

„Si taký slobodný, ako chceš byť.“ Tak znie motto americkej herečky a blogerky, ktorá si vytvorila vlastné alter ego cez selfie, ktoré si získali medzinárodné uznanie. Práca v rámci "social media" ju vytiahla z najhorších depresií, na ktoré sa v minulosti liečila. 

Arianny Celeste 

Američanka s mexickými koreňmi je známa ako modelka, fitneska a dievča z ringu, ktoré niekoľkokrát vyhralo titul zápasníckej organizácie UFC. Medzitým stihla nafotiť aj viaceré zábery pre magazíny zvučných mien a jej kariéru, ako aj postavu sledujú a obdivujú  mnohí.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná pozadí a jej rýchlokurz zadku: Osvedčená zostava vám vyčaruje chutnú "riťku" takmer na počkanie!

Lira Galore 

Táto čoko modelka je priateľkou mnohých známych športovcov, ale pozornosť púta predovšetkým svojím nadrozmerným zadkom, ktorým môže smelo konkurovať zadku Kim Kardashian. No zdá sa, že mužom sa to páči. A čo vám?

Páčia sa vám viac plnoštíhle brunety než blondíny s ideálnymi mierami?

spolu hlasovalo 663 ľudí

Áno
516
Nie
147

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus