Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší športovci a ich telá: Ktorí z týchto Slovákov sú zadaní a ktorí na tú pravú ešte len čakajú?

Slovenské celebrity

Slovenskí športovci majú niečo do seba. Pozreli sme sa na tých, ktorých poznáte i na tých, ktorých možno nie. Ako sú na tom so ženami?

Futbalisti alebo hokejisti? Večná dilema pre mnohé ženy. Na Slovensku máme však talentovaných aj aj a čo viac, títo páni sú skutoční fešáci i džentlmeni. Nahliadnite pod ich dresy a pozrite sa na to, ako vyzerajú v civile. Tentokrát sme sa zamerali na tých menej známych.

Jaroslav Janus

Hokejový brankár Jaroslav Janus patrí medzi tých športovcov, ktorí pôsobia veľmi sladko a chutne. Ženy sú z tohto hokejistu hotové, no on sám si svoje partnerky vždy stráži a jedinej láske, ktorej sa venuje, je hra na ľade.

Martin Vaculík

Slovenský motocyklista Martin Vaculík pôsobí, naopak, skôr drsnejšie a v štýle „zlý chlapec“. Adrenalín, s ktorým je spojená jeho práca je pre mnohé ženy silným sexi spojením. Jeho srdce však už niekomu patrí – herečke Kristíne Turjanovej.

Filip Oršula

Filip Oršula je futbalový útočník, ktorý svojím nevinným výrazom tváre a výkonmi ohúril nejednu slečnu. Blízky priateľ Filipa Šeba či Vlada Weissa je údajne zadaný, no svoje súkromie si stráži.

Ján Ďurica

Hráč Lokomotiv Moskva Ján Ďurica sa v poslednej dobe zviditeľnil ako pravý džentlmen voči svojej partnerke, misske Magdeléne Šebestovej. Dvojica si momentálne uživa rodinnú pohodu s ich čerstvo narodenou dcérkou Ninkou.

Róbert Mak

Slovenský futbalista, ktorý momentálne pôsobí v Grécku je na tom podobne ako Ján Ďurica. S manželkou Zuzanou Mak sa rozšírili o malého Robina Maka, ktorý im robí dennodenne radosť.

Tomáš Tatar

Hokejista Tomáš Tatar, ktorého srdce patrilo v posledných mesiacoch misske Lucii Slaninkovej, je podľa našich informácií už slobodný. S modelkou si dali pauzu, i keď im to spolu veľmi pristalo.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus