Presunúť na hlavný obsah

Futbalista David Beckham nešetril slovami na adresu Victorie: Trvalo niekoľko rokov, kým...

Zahraničné celebrity

Na tele Davida Beckhama pribudli nové tetovania, ktoré majú pre neho nenahraditeľný význam a podelil sa o ich fotografie so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti.

Pripomenul si svoje šťastné obdobie

David Beckham určite nepatrí medzi mužov, ktorí sa hanbia svoju lásku k žene či rodine vyjadrovať na verejnosti. Aby nikdy nezabudol na to, aké má šťastie a ako veľmi si toho váži, dal si to opäť aj zvečniť. Na Instagrame sa pred dvomi týždňami pochválil novým jednoduchým tetovaním „99“, ktoré má na ruke a symbolizuje rok. Ako sám povedal: „99 bol pre mňa dobrým rokom.“ Vtedy sa totiž oženil so svojou milovanou ženou Victoriou a zároveň mu priviedla na svet ich prvorodeného syna Brooklyna. Aby toho nebolo málo, v ten istý rok vyhral aj šampionát s Manchester United, za ktorý hral. To už sú dobré dôvody, prečo si dať urobiť tetovanie, nemyslíte? 

Čítajte tiež: Pohľad do zákulisia Beckhamovej 40-ky: Takto ich s Victoriou môžete vidieť len málokedy

Nezabudol ani na svoju jedinú dcéru

To však nie je jediné tetovanie, s ktorým sa chcel podeliť s fanúšikmi, aj s celým svetom. V jeho zbierke tetovaní pribudlo ešte jedno oslovenie, ktoré patrí jeho jedinej dcére Harper. Tá nedávno oslávila štvrté narodeniny. To totiž pred týždňom doplnil o nápis  „roztomilá dáma“ a o malé srdiečko nad jej menom. Fotografiu pridal na Instagram priamo z tetovacieho štúdia: „Hej, roztomilá dáma... Len som si ťa pridal do svojej zbierky tetovaní, aby si vedela, ako veľmi veľa pre mňa znamenáš.“  

Manželku a matku svojich detí si uctil aj inak

Viktoria sa zase prednedávnom pochválila na Instagrame fotografiou originálneho darčeka, ktorý jej dal vyrobiť jej manžel s deťmi. Ide o napodobeninu známej sošky Oscara a na ňom vyryté slovné spojenie „Matka roka“. Módna ikona to okomentovala jednoduchou, ale výstižnou vetou: „Najlepší darček od mojich chlapcov a Harper.“ Veru, v tejto rodine je lásky na rozdávanie a to je dôvod, prečo je aj napriek neprajníkom či závistlivcom taká súdržná. Len tak ďalej.

Mohlo by vás zaujímať: Zlatý život Victorie Beckham: Z času na čas prekvapí bežných smrteľníkov týmto gestom

- Najčítanejšie -