Presunúť na hlavný obsah

11-minútové cvičenie podľa Kate Middleton: Princezná prehovorila o tom, čo robí pre svoju postavu

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Kate skrýva pod šatami štíhlu a vyrysovanú postavičku. Hoci donedávna mlčala o tom, ako sa o ňu stará, pred pár dňami prelomila ľady a odhalila svoj cvičebný program.

Fotografia tela Kate Middleton v plavkách uzrela svetlo sveta v čase, keď s princom ešte neboli oficiálne zosobášení. Paparazzi fotografi, ktorí im išli v pätách počas relaxu na jachte zachytili doposiaľ jediné snímky takto odhaleného tela Kate. Už vtedy bolo jasné, že Cathrine, ktorá má v sebe športového ducha odmalička, má krásnu udržiavanú postavu. Dnes, hoci musí dodržiavať striktný dress code, vyzerá po dvoch pôrodoch naozaj obdivuhodne. 

Neprehliadnite: Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Aj ona je len obyčajná smrteľníčka, pozrite

Tajomstvo štíhlej línie sa skrýva v 11-minútovom programe 5BX

5BX znamená v preklade 5 základných cvičení, ktoré robíte po dobu jedenástich minút a my vám ich teraz bližšie rozoberieme:

1. Zaujmite postoj s mierne rozkročenými nohami a ruky dajte nad hlavu. Z tohto vzpriameného postoja sa 13x predkloňte k ľavej nohe a 13x k pravej nohe. 

2. Druhá pozícia je ležmo. Ľahnete si na chrbát a ruky položte pozdĺž tela. Hlavu a krk dvíhajte do polohy, v ktorej uvidíte svoje chodidlá. Tento cvik opakujte 19x.

3. Tretí cvik je náročnejší. Opäť si ľahnete, ale tentokrát na brucho s rukami pozdĺž tela. Pokúste sa dvihnúť trup, pokiaľ sa dá a tento cvik robte 40x.

4. Teraz urobte 17 kľukov, pokiaľ vládzete.

5. Na záver si dajte kardio v podobe 6 minútového behu na mieste, na bežiacom páse alebo v priestore.

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton teraz a pred niekoľkými rokmi: Skrýva podstúpenie plastiky alebo ide len o špekulácie?

Vyskúšate toto 11-minútové cvičenie podľa Kate Middleton?

spolu hlasovalo 318 ľudí

Áno
142
Nie
176

- Najčítanejšie -