Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzný milionársky dedič: Točia sa okolo neho samé sexice, ktoré mu splnia každé prianie

Zahraničné celebrity

Nestáva sa často, že jeden z najväčších milionárov je naozaj pohľadný mladý muž. Šialenstvo, ktoré sa deje okolo milionára Andrewa Warrena nemá hraníc.

najväčší milionári sveta zostávajú pre širokú verejnosť väčšinou v utajení a nielenže veľa smrteľníkov nemá šancu poznať ich identitu, ale už vôbec to, ako vyzerá ich dom a bežný deň. Tento mladík je ale výnimkou a na sociálnej sieti rozpútal vlnu obdivovateliek z celého sveta. Tie by sa najradšej videli na fotografiách s ním, ktoré dennodenne zverejňuje.

Sledovanie boháčov ako nový trend, ktorý ovládol sociálne siete

Najmä na sociálnej sieti Instagram sa rozšíril trend sledovania „detí zbohatlíkov“. Z niektorých sú už pochopiteľne dospelí ľudia a to, ako si užívajú svoj sladký život láka k pozeraniu milióny fanúšikov. Opačné pohlavie zase túži stať sa vyvolenou takéhoto mladíka alebo slečny. Živým príkladom je aj spomínaný Andrew Warren. Ten si užíva blahobyt, ako sa na mladého človeka patrí a pochopiteľne, vďaka tomu je niekoľkonásobne viac atraktívny pre ženy.

Neprehliadnite: Najväčší milionári sveta si dokázali kúpiť aj "lásku": Odpadnete, aké mladé krásky stoja po ich boku!

Každá by chcela byť jeho „vyvolenou“ 

O vnuka newyorkského magnáta je zo strany žien obrovský záujem. Andrew sa rozhodol so svojimi obdivovateľkami komunikovať cez sociálnu sieť a denne pridáva fotografie z luxusného blahobytu. Bazény, vírivky, jachty, masáže, luxusné párty a množstvo kráskych žien, ktoré sa okolo neho točia. To všetko môžu jeho fanúšikovia sledovať a Andrew sa pritom netají tým, že si je vedomý „hejterov“. Najobľúbenejším miestom je pritom jeho súkromný bazén v centre New Yorku, ktorý „lieta“ priamo vo vzduchu a máte z neho výhľad na toto veľkomesto. Alkohol tečie prúdom v jeho prípade a Andrew otvorene priznáva, že najdôležitejšia vec v živote je pre neho smiech a zábava.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najkrajších bohatých paničiek Hollywoodu: To, akého muža má po svojom boku, by ste nečakali!

Toto musí najmä v mužoch vyvolávať pocit nenávisti. Andrew je totiž typickým prototypom muža nazývaného tiež „povolanie syn“. To množstvo žien, ktoré mu splnia každé prianie mu však nejeden závidí. Tieto krásky si splnia sen, keď sa môžu ocitnúť v prepychovom byte u Andrewa, no tam to aj všetko hasne. Väčšina z nich je len na jednu noc a Andrew si tak užíva doslova raj nádherných kočiek. Nepochybujeme, že z nich takmer každá druhá tajne sníva o tom, že si ju priamo do svojho sídla nasťahuje. Nuž, podľa prelietavej povahy to je však u tohto krásavca ešte v nedohľade, veď posúďte sami.

Chceli by ste aspoň na deň okúsiť život milionára?

spolu hlasovalo 633 ľudí

Áno
339
Nie
294

- Najčítanejšie -