Presunúť na hlavný obsah

Kráska, ktorá si svojho vyvoleného dlho strážila: Na toto sexi telo môžu iní muži už zabudnúť!

Zahraničné celebrity

O to väčší šok spôsobila správa v médiách o jej zásnubách a všetci sa pýtajú, kto je ten muž, ktorý ju „dostal“.

Jej vyvoleným sa stal už dlhoročný priateľ, brazílsky model Hermann Nicoli. Stretli sa, keď mala Candice len 17 rokov uprostred jedného z najromantickejších miest na Zemi, v Paríži, a odvtedy sú nerozluční.   

Čítajte tiež: Farmárske dievča z Afriky, ktorej sexi telo dnes obdivuje celý svet: Čo ju dostalo na výslenie? 

Svoje súkromie si vždy dobre strážila

Candice je mladá, inteligentná a ambiciózna žena, ktorá sa nikdy nepotrebovala prezentovať škandálmi či získavať popularitu vzťahmi so známymi mužmi. Práve naopak. Svoje súkromie si starostlivo chránila pred verejnosťou aj prípadnými neprajníkmi, preto mnohí ani netušili, že jedna z najkrajších žien sveta je zadaná a už vôbec nie, kto je ten šťastný. 

Neprehliadnite: Najlepšie zarábajúca topmodelka prichytená paparazzmi v burke: Celý svet je v šoku z dôvodu, prečo to urobila

Vo vzťahu má navrch Candice

Hermann síce pôsobí v rovnakej, modelingovej brandži, ako Candice, určite však nie je taký úspešný ako jeho krásna polovička, ktorej meno pozná snáď každý. Médiá preto špekulujú, že v jeho vzťahu s Candice ide možno aj o niečo iné, ako len o lásku. Nech je to ako chce, tento vzťah mu rozhodne dopomohol k tomu, aby sa viac zviditeľnil. Po zásnubách a aj prípadnej svadbe o to viac. No zbaliť a udržať si ženu ako je Candice, nie je určite žiadna hračka, a to tiež o niečom svedčí. 

Ich láske pomohla vraj dlhá vzdialenosť 

Musíme priznať, že na instagramových fotografiách pôsobia naozaj zamilovane a šťastne, hoci sú obaja pracovne vyťažení a nevidia sa tak často ako chcú. No podľa Candice práve toto stojí za ich úspešným vzťahom: „Je dôležité cestovať a byť od seba, vážne. O to viac si chýbame. Na začiatku to bolo naozaj na dlhú vzdialenosť, ale ak po niekom tak veľmi túžite, myslím, že je to dobrá vec,“ povedala pred časom pre dailymail.com. Na spoločných fotografiách doslova žiaria a sú stále vysmiati, takže možno tento jej recept na šťastný vzťah naozaj funguje. Dokonca jeden zo zdrojov blízkych tomuto páru sa pre uk.eonline.com vyjadril takto: „Už nemôžu byť šťastnejší!“ Nechajme sa teda prekvapiť, či svoje zásnuby dovedú úspešne aj k samotnej svadbe. 

Mohlo by vás zaujímať: Žena, ktorá zamiešala karty medzi celebritami:Ako to robí, že jej celý svet leží pri nohách?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe