Presunúť na hlavný obsah

Ženy sú v nevere a podvádzaní lepšie než muži: Toto sú dôvody, prečo zahýbame my!

Partnerské vzťahy

Povedzme si to na rovinu. Ženy sú oveľa šikovnejšie v mnohých veciach, nielen v podvádzaní či nevere. Hneď vám aj prezradíme prečo je to tak.

Ak už ženy niečo robia, chcú to robiť vždy poriadne. Platí to aj čo sa týka nevery a podvádzania všeobecne. Je to smutný fakt, no je to tak. Prečo sú teda ženy v tomto lepšie než muži?

1.    Máme to napozerané...

Priznajme si, že za život sme videli toľko telenoviel a seriálov, že je prakticky nemožné, aby sme nevedeli čo robiť, keď už chceme podvádzať „na úrovni“ a bez "vedľajších účinkov".

2.    Máme po ruke hneď niekoľko falošných identít

Sme lepšie aj čo sa týka počítačových zručností. Dokážeme si vytvoriť viaceré identity a presne vieme, ktoré na čo používame. Preto pre nás nie je problém maskovať, zahovárať, kalkulovať...

Neprehliadnite: Po piatich rokoch nazrela mužovi prvýkrát do mobilu: To, čo tam našla, bola najbolestivejšia rana pod pás...

3.    Nezabúdame

Výnimka však môže potvrdiť pravidlo. Väčšinou však platí, že ženy si pamätajú všetko. Predovšetkým, čo sa týka mužov. Takže si zákonite musia pamätať aj čo majú uložené v mailoch, sms-kách, aj to, že ich musia vymazať skôr, než prídu domov.

Čítajte tiež: Spávam s manželom mojej najlepšej kamošky, nie je to až také zákerné, ako to vyzerá...

4.    Vieme sa vynájsť

Ak by sme prišli a voňali iným parfumom, bez mihnutia oka by sme mu s úsmevom na tvári odpovedali, že v meste, v práci, či v obchodnom centre ponúkali zadarmo vzorky voňavej novinky. Väčšina z nich by nemala ani potuchy, že im klameme rovno do tváre. Aj pri najmenšom podozrení by sme "kauzu" dokázali excelentne zahovoriť. 

5.    Sme emocionálne inteligentnejšie

Nechceme mužov zhadzovať, ale je to jednoducho ďalší fakt. Ženy dokážu mnohé vycítiť, sú intuitívnejšie. Dokonca až tak veľmi, že vieme vydedukovať aj to, kedy nás môže partner podozrievať. Pri prvom náznaku problémov si vieme zachovať chladnú hlavu a úsmev na tvári. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto ste chceli vždy vedieť: Ako sa správajú ženy, ktoré si muži nikdy nedovolia podvádzať?

Hoci sú toto fakty, je jasné, že opatrnosti nikdy nie je dosť. Preto najlepšou prevenciou, aby vám na neveru a podvádzanie muž neprišiel, je nepodvádzať vôbec. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus