Presunúť na hlavný obsah

Ťahá jej na päťdesiatku, no vyzerá úžasne! Herečka Henrieta Mičkovicová neprestáva ohurovať

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Henrieta Mičkovicová už dlhé roky tvorí pár s kolegom Alexandrom Bártom. Málokto však vie, že je od neho takmer o desať rokov staršia!

Henrieta Mičkovicová je v rámci nášej divadelnej a filmovej scény neprehliadnuteľnou osobnosťou. Spolu s partnerom Alexandrom Bártom tiež účinkujú v seriáli, no v súkromí je táto brunetka takisto poriadne energickou ženou. Tento rok boli takisto súčasťou Dňa otvorených dverí televízie Markíza, kde spoločne rozdávali autogramy a fanúšikovia ich tak mohli uzrieť v civile.

Čítajte viac: Slovenská herečka Henrieta Mičkovicová ako keby ani nestarla: Po boku partnera doslova žiari

Pred päťdesiatkou, no s výzorom, ktorým môže konkurovať aj mladším

Heňa, ako ju mnohí prezývajú, práve v civile mnohým vyrazí dych. Štyridsaťosem ročná herečka totiž vyzerá vo svojom veku úžasne. Udržiava si štíhlu postavu a tiež kvalitu vlasov, pleti a prirodzený vzhľad. „Snažím sa dostatočne spať. Ja si myslím, že spánok a vnútorná pohoda je asi to najviac. Každý mesiac si zájdem na kozmetiku a tiež ku kaderníčke. Už to tak čas chce. Je to síce otravné, ale nedá sa nič robiť :),“  prezradila nám vtipne dávnejšie v rozhovore známa herečka. 

Neprehliadnite: Známe tváre z obrazovky: Markizácka rosnička predviedla sexi postavu, no nezaostávali ani jej kolegyne

Na jej outfite, ktorý mala na sebe dokonca vidieť zmysel pre inakosť a k zdanlivo jednoduchým kúskom si dala zaujímavé doplnky. Táto žena jednoducho vie, ako vyzdvihnúť prirodzenú krásu a pôsobiť stále sviežo. Úsmev jej k tomu len a len pomáha. Jej partner, Alexander Bárta, ktorý je o deväť rokov mladší, tak má byť na čo hrdý. Dvojica si svoje súkromie stráži a v spoločnosti sa pritom objavujú málokedy. O to viac je vidno na ich tvárach spokojnosť a vzájomnú lásku, ktorú si k sebe aj malými gestami prejavujú. 

Chceli by ste aj vy v tomto veku vyzerať tak dobre?

spolu hlasovalo 674 ľudí

Áno
602
Nie
72

- Najčítanejšie -