Presunúť na hlavný obsah

Luxusný večierok a známe tváre nášho šoubiznisu: Najsexi postavičky modeliek a to ste ešte nevideli Zoru Czoborovú!

Slovenské celebrity

Fashion Sparkling Party, ktorú organizuje riaditeľka Fashion TV, Gabriela Drobová, vždy priláka množstvo zaujímavých hostí. Tentokrát to Slovenky poňali naozaj luxusne, veď posúďte sami.

Zora Czoborová

Fitnesska Zora Czoborová mala vždy dokonalú postavu, o tom niet pochýb. Jej styling však prešiel výraznou zmenou a zjednodušený štýl jej pristane oveľa viac, čo poviete?

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová má ženské krivky, ktoré v obtiahnutých šatách vyzerajú naozaj sexi. Soňa svojím výberom oblečenia vždy prekvapí a na každom večierku je iná a svojská.

Neprehliadnite: Nová tvár nášho šoubiznisu nevynechá žiadny večierok: Exotické korene a takéto hriešne sexi telo!

Mária Zelinová

Modelka a stála tvár Fashion TV Mária Zelinová sa predviedla v róbe Jany Jurčenko. Čipka a tylová sukňa sú medzi Slovenkami veľmi obľúbené a natoľko výrazné, že postačil v tomto prípade veľmi jemný, nude mejkap.

Denisa Mendrejová

Modelka Denisa Mendrejová je momentálne tehotná, čo sa odráža na tom, ako žiari. Červené mini šaty tejto bývalej modelke a tvári Fashion TV, ako inak, veľmi pristali.

Lenka Vacvalová

Moderátorka Fashion TV Lenka Vacvalová pútala pozornosť v korzete a rozšírenej sukni od Terezy Havrankovej. V kombinácii s jej ryšavou hrivou to bol naozaj ohnivý a pôsobivý výsledok. 

Jasmína Alagičová

Nová posila módnej televízie, okolo ktorej sa tento večer točil tiež, Jasmína Alagičová, prišla na červený  koberec naozaj v pompéznom štýle. Zlatá róba od Jany Pištejovej brunetku rozžiarila a dodala jej gráciu. 

Gabriela Drobová

Šéfka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová si v rámci dodržania dress codu obliekla červené šaty, ktoré mali na chrbte rafinovaný hlboký výstrih. Možno práve preto patria medzi jej obľúbené.

Barbora Franeková

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková stavila na aktuálny trend - kimono v čiernobielej kombinácii. Barbora sa vo svete módy pohybuje aj pracovne a to sa odráža na jej vkuse. 

Bruno Ciberej

Moderátor večera Bruno Ciberej má svojský štýl obliekania a je vždy dokonale upravený. Dbá na detaily i kvalitu jednotlivých kúskov, čo vytvára celkovo veľmi efektný look.

Patrik Veselý

Prominentný vizážista a hairstylista Patrik Suši Veselý vie, ako sa obliecť do spoločnosti a mať pritom pohodlie. Elegantný look rozbil červenými sneakerskami a luxusnou šatkou, čo vyvolalo naozaj svieži dojem.

Robo Reis

Priateľ moderátorky Sone Skoncovej Robo Reis je známy svojím vycibreným streetovým štýlom a čokoľvek si na seba dá, vždy vyzerá skvele. 

Karol Ruman

Podnikateľ a partner Gabiky Drobovej Karol Ruman dodržal dress code a siahol po červenom saku. S Gabikou sa tak dopĺňali, ako sme pri nich zvyknutí aj na iných spoločenských udalostiach.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus