Presunúť na hlavný obsah

Pohľad na sexi telá celebrít v CIVILE: Prezradíme vám, čo na každú platí v závislosti od typu postavy!

Zahraničné celebrity

Nič nie je zadarmo a to platí aj v prípade niektorých celebrít. Pozreli sme sa na rozdielne typy postavy a prinášame vám ich recepty na atraktívne telo!

Na každého platí niečo iné a zatiaľ čo niektorí ľudia majú prirodzene rýchle spaľovanie, iní si to musia odmakať v posilňovni. Nespravodlivé, čo? Nič sa však nedá robiť, ak chcete mať atraktívne telo, musíte to vziať do svojich rúk. Inšpirovali sme sa celebritami a nahliadli do ich tréningových plánov či jedálničkov podľa typu postavy.

Neprehliadnite: Chudnite metódou, ktorú milujú Beckhamovci: V čom spočíva jej tajomstvo?

Gisele Bündchen

Dvojnásobná matka a zároveň najlepšie platená topmodelka sveta. Netradičná kombinácia, však? Táto žena má v skutočnosti viac “chlapčenskú postavu” a preto vždy pracovala na zvýraznení ženských partií. Gisele je vyznávačkou zdravej stravy, miluje ovocné smoothies na raňajky, obed má väčšinou ľahký a na večeru si dopraje proteíny v podobe mäsa či rýb. Brazílska topmodelka nedá dopustiť na chili - vďaka nemu totiž spaľuje dvojnásobne viac tuky. Každý deň behá alebo cvičí bojové umenie a na vyváženosť tela i ducha cvičí jógu. 

Kendall Jenner

Jedna z momentálne najúspešnejších modeliek Kendall Jenner je ešte v štádiu, kedy by s postavou nemusela nič robiť. Vzhľadom na to, že v jej rodine sa objavujú väčšinou postavy presýpacích hodín, Kendall myslí dopredu. Vyznáva nízkosacharidovú diétu, pri ktorej sú potraviny s vysokým obsahom sacharidov (chlieb, cestoviny…) nahradené potravinami s vyšším podielom tukov (ryby, zelenina, semiačka, orechy…). Kendall najviac nedá dopustiť na beh. Kardio v tomto duchu vykonáva každý deň a je na ňom priam závislá. Rovnako tak na detoxe zeleným čajom - toho si denne dopraje denne až 12 šálok! To je skutočne priveľa a je otázne, ako veľké šálky používa, no domnievame sa, že ide skôr o menšie.

Jessica Alba

Jessica Alba zastupuje ženy, ktoré nepatria medzi prirodzene vychudnuté na kosť, napriek tomu má krásnu a ženskú postavu. Ak by s ňou nič nerobila, ukladali by sa jej tuky v oblasti stehien, zadku a neskôr aj brucha a rúk. Možno práve to je dôvod, prečo musí vynaložiť viac úsilia v cvičení než v úprave stravy. Jessica pravidelne cvičí pod dohľadom trénera v posilňovni, a to 5-6 krát týždenne. Zameriava sa na veľa kardia, ale aj silových cvičení. V rámci stravy sa prirodzene orientuje na organickú stravu (kel, zeler, špenát, uhorku či zázvor) do tela dostáva pomixované v podobe smoothies.

Vicky Pattison

Vicky je skvelým príkladom toho, ako sa z obezity preniesť rovno do tela snov a preto nám nedá ju nezaradiť do tohto rebríčka. Keďže schudla z XXL na XS. Vicky je známa svojimi 10 minútovými cvičeniami každý deň a úpravou jedálnička, kde vylúčila všetky “hriešne a provokatívne” jedlá. Riadi sa heslom “všetko, ale s mierou” a pri jednotlivých porciách dodržiava počet kalórií (raňajky 250 kcal, obed 250 kcal, večera 450 kcal, snack 100 kcal).

Čítajte viac: Odkedy kráska schudla z XXL na XS, nemá núdzu o chlapov: Nové telo je pre nich doslova magnetom!

Eva Longoria

Nízky vzrast a veľmi ženské krivky. Tak možno charakterizovať postavu Evy Longorie, ktorá na prahu štyridsiatky vyzerá výborne. Eva sa v rámci cvičenia nejde pretrhnúť, miluje pilates, jógu a kickboxing. Hoci ju viackrát prichytili pri behu, je to skôr rekreačne alebo ho využíva na rozohriatie tela po dobu 15 minút. Exotická kráska miluje varenie, vyhýba sa stravovaniu “vonku” a to je podľa nej najlepším bojovníkom v prirodzenom chudnutí.

Mohlo by vás zaujímať: Verili by ste, že majiteľka tejto postavy má už 40-tku na krku? V čom je jej tajomstvo?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus