Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: V koži vydržiavanej milenky: Nikdy som si nemyslela, že takto zúfalo dopadnem...

Sex a vzťahy

Myslela som si, že som nad vecou, ale bola som presne taká, ako mnohé ďalšie, ktoré vždy ostanú len druhé v poradí, za tou zákonitou.

Adriana si nikdy nemyslela, že si nechá nadbiehať od ženatého muža. Pre ňu to bola len zábava alebo akýsi test, nakoľko si dokáže muža opantať. Ako to však už býva, nakoniec si celkom podmanil on ju a jej ostali oči pre plač. 

„Bol mojím novým nadriadeným v práci. Vedela som, že je ženatý, a hoci môj prvý dojem z neho nebol zrovna najlepší, pretože sa mi videl až príliš sebavedomý a ja som z duše takých ako on neznášala. Napriek tomu ma práve vďaka tomu jeho sebavedomiu, prehnanému egu a čo ja viem ešte čomu, dostal,“ priznáva. Adriana s ním začala chodiť na služobné cesty, pretože on si ju sám vyžiadal. Najskôr jej to nebolo po chuti, ale po jeho naliehaní až neodbytnosti, si povedala, že jedna večera ju predsa nezabije. Tak sa to začalo, hoci vtedy ešte nevedela do čoho sa to zamotala. Z jednej večere boli zrazu dve, potom výlety po Tatrách, wellnessy, dokonca aj jedna zahraničná pracovná cesta, až napokon Adriana zistila, že zbožňuje jeho zmysel pre humor a že s ním napokon trávi svoj čas celkom rada. „Avšak, ani vtedy som si ešte nepriznala, že k Tiborovi začínam niečo cítiť, že už to nie je celkom také nevinné, ani zábavné,“ pokračuje v rozprávaní. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo robia jednorazové milenky s mužmi v posteli inak ako ženy, ktoré sú vo vzťahu? Je čas odhaliť pravdu

Tibor ju zasypával šperkami, drahým oblečením, vstupenkami do divadla, dokonca na koncert jej obľúbenej kapely a ona si túto pozornosť naplno užívala. „Pritom som ani raz nepomyslela na jeho ženu a rodinu vôbec. Ale ona existovala, rovnako ako jeho dve deti. Raz som ju zazrela na firemnom večierku. Bola celkom iná, ako by som tipovala. Milá, očividne s dobrými spôsobmi, a čo je najhoršie, aj krásna. Priznám sa, že v tej chvíli som po prvýkrát žiarlila, hoci som nemala dôvod, lebo Tibor bol jej manžel. A vtedy som zároveň po prvýkrát pocítila túžbu byť na jej mieste.“

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Šokujúce tajomstvo môjho manžela ma prinútilo dívať sa na neho zrazu inými očami...

„Začala som sa ho vypytovať, prečo im to vlastne so ženou nefunguje, aká je, či nemá výčitky, keď je so mnou, až prišla tá najdôležitejšia otázka: Čo vlastne cíti ku mne? Samozrejme, že povedal, že ma miluje, že sa mu to so mnou páči, že ja jediná mu rozumiem, a že nám je takto spolu dobre a nech si tým všetkým zbytočne nelámem svoju peknú hlavičku. Nechala som sa doslova ukecať toľkokrát, ale zakaždým som sa cítila len a len horšie. Potom nám na to prišli kolegyne z práce, a tie sa na mňa začali dívať ako na zlatokopku, ktorá pracovne šplhá cez posteľ. Zrazu toho bolo na mňa veľa,“ hovorí zahanbene. Začala panikáriť a tlačiť na Tibora, aby sa so ženou rozviedol, ak ju naozaj miluje, dokonca mu vyrábala aj scény. Aby toho nebolo náhodou málo, napokon ho načapala s kolegyňou na obede v reštaurácii, do ktorej brával vždy ju. Až vtedy pochopila, ako sa ponížila kvôli nikomu a urobila zo seba zúfalú vydržiavanú milenku, jednu z mnohých. 

Za príbeh ďakujeme čitateľke Adriane (28). 

Neprehliadnite: Tajomstvo odhalené: Toto sú dôvody, prečo sa single ženám páčia zadaní či ženatí muži

- Najčítanejšie -