Presunúť na hlavný obsah

Začnite jeseň v zamení módy a výhodných nákupov: Súťažte s Auparkom v Bratislave o hriešne dobré ceny

Súťaže

Jeseň bude i tento rok opäť v zamení módy a výhodných nákupov. Hriešne dobré nákupy v Auparku v Bratislave prinesú už tradične zľavy a nevšedný program – tento rok obohatený o slávnostné otvorenie nákupného centra. Vynovené priestory centra so sebou prinášajú štýlové VIP služby a trendy darčeky. Milovníci módy a štýlu ocenia dizajnové papierové tašky od Borisa Hanečku, ktoré získa prvých 3000 členov Vernostného programu, zaregistrovaných počas Hriešne dobrých nákupov. A tým zoznam pozorností iba začína.

Program štartuje už vo štvrtok 22. októbra a vrcholí v sobotu, 24. októbra. Počas pracovných dní sa o zábavu postará DJ, mažoretky a tanečné skupiny. K dispozícii bude aj VIP kútik s občerstvením a šampanským. S nákupnými taškami vám zase ochotne pomôžu shopping asistenti.

V sobotu atmosféru naladí obľúbená a cappella Fragile a štýlové módne prehliadky nastávajúcich kolekcií jeseň/zima. Novinkou sú Aupark fashion ateliéry, v rámci ktorých  otestujeme našu kreativitu počas DIY tvorivých dielní a módna polícia v podobe Aupark fashion paparazzi. Nafotíme i hriešne dobrú titulku pre časopis Eva s módnymi dizajnérmi a na všetko dohliadne aj Aupark osobný štylista Alex Lindov. Nebudú chýbať ani kozmetické vychytávky, štýlové líčenie a darčeky, len tak pre radosť.  

Aupark si pre vás navyše pripravil ešte jedno veľké prekvapenie, no to spoznáme spoločne až na mieste. Našepkáme vám ale, bude hriešne okázalé.

Poďte oslavovať s centrom v okázalom štýle. Napíšte nám do 30. septembra na sutaz@seesame.com, kedy začínajú v Auparku v Bratislave Hriešne dobré nákupy a vyhrajte! Troch z vás odmeníme darčekovou kartou Aupark v hodnote 20€, s ktorou je možné nakúpiť vo všetkých prevádzkach centra.

Správnu odpoveď nájdete TU!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe