Presunúť na hlavný obsah

Známa fitneska Zora Czoborová prezradila návod na dokonalé telo: Takto si vyformujete tip top postavičku aj vy!

Slovenské celebrity

Naša úspešná cvičiteľka sa roky pohybuje v športe a čitateľkám FEMINITY odporučila cvičenie, ktoré im pomôže udržať sa vo forme.

Najznámejšia slovenská cvičiteľka, sympatická Zora Illiáš Czoborová, oslávi o dva roky päťdesiatku, no jej postava sa dá stále označiť za ukážkovú. Wow!

Prečítajte si: Skvelá herečka Zdena Studenková jednoznačne bez konkurencie: V šesťdesiatke vyzerá ako bohyňa!

S manželom necvičí

Zora, ktorú sme vyspovedali na luxusnej Fashion Sparkling Party, nám prezradila, čo stojí za jej atraktívnym a sviežim vzhľadom. „Človek vyzerá dobre vtedy, keď je sám so sebou v pohode a pre mňa to znamená to, že chodím pravidelne cvičiť, že sa dopĺňam povinným dopingom endorfínov a snažím sa rozdeliť ten život na to, čo musím a na to, čo chcem. Snažím sa, aby toho, čo chcem, bolo viac, preto som čo najviac s manželom, so psami, s rodinou a užívam si život,“ prezradila pre FEMINITY Zora, ktorá vyzerá mimoriadne spokojne a krásne. Mnohí hovoria, že za jej spokojnosťou stojí aj jej vyšportovaný partner Peter, ktorý sa venuje hudbe. S tým, paradoxne, známa cvičiteľka, netrénuje. „Manžel cvičí od šestnástich, no ani keď sme na dovolenke, nechodíme do jedného fitka, každý si robí, čo uzná za vhodné,“ objasnila Zora, ktorá s manželom inak trávi každú voľnú chvíľu. 

Pozná návod na telo snov

Zora, ku ktorej radám vzhliadajú ženy na celom Slovensku, tvrdí, že strava tvorí pri zdravo a štíhlo vyzerajúcom tele, až sedemdesiatpäť percent úspechu. „Každej žene však radím, aby mala tri až štyrikrát týždenne tridsať minút kardia. Plus strava, to je úplný základ,“ radí sympatická trénerka. Viac sa  dozviete v priloženom videu.

Prečítajte si: Toto je najvypracovanejšie telo v slovenskom šoubiznise: Ako vyzerajú tréningy tejto krásky?

VIDEO: Pozrite si rozhovor so známou fitneskou Zorou Czoborovou!

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus