Presunúť na hlavný obsah

Sexi jojkárka po uši zamilovaná: Takéhoto muža po jej boku by ste rozhodne nečakali!

Slovenské celebrity

Blond moderátorka Stanislava Pavolová, prežíva tie najšťastnejšie chvíle so svojím partnerom Richardom. Takto im to spolu pristane!

Blond moderátorka s dokonalým telom sa už viac ako dva roky objavuje po boku vyšportovaného mladíka Riša. Dvojica už má za sebou exotické dovolenky, aj hŕstku výletov ktoré si užila na plnej čiare.

Prečítajte si: Slovenky obklopené luxusom: Sexi modelka s top ženskými krivkami, nezaostávala ani jojkárska moderátorka

Blondínka prekvitá

Plavovlasú Stanku vídať oveľa spontánnejšie naladenú, pri svojej novej láske doslova vyžaruje pozitívnu energiu. Na prvý pohľad vidieť, že tvár červenobielej televízie sa v tomto vzťahu cíti ako ryba vo vode. Párik spolu zdieľa aj športového ducha, čo sa odráža aj na moderátorkinom dokonale pevnom tele. 

Prečítajte si: Známe tváre nášho šoubiznisu podľahli trendu vyrysovaného bruška: Ktorá ho má podľa vás NAJ?

V súkromí si užívajú pohodu

Stanka, ktorú poznáme vždy tip top nahodenú a nalíčenú, si však doma na výrazný mejkap nepotrpí a spolu s Rišom si užívajú najmä relax. Krásna moderátorka prominentnej relácie je v súkromí skôr fanúšik pohodlia a nedbalej elegancie. Na čom si však dá vždy záležať, je vypracované telo. Aj u jej fešného priateľa vidno, že je fanúšikom športu, „tehličky“ na bruchu sú jeho povinnou výbavou. Známa moderátorka však nezaostáva, na jednej zo spoločných dovoleniek ukázala osí driek, pevný guľatý zadok a bezchybné nohy. Táto dvojica naozaj patrí medzi ukážkové páry ako vystrihnuté zo svetových magazínov!

Mohlo by vás zaujímať: Krásna jojkárska moderátorka v civile ohúrila viac než kedykoľvek: Takto ju na obrazovke nevidíte

- Najčítanejšie -