Presunúť na hlavný obsah

Toto by nemalo chýbať v žiadnom nočnom stolíku: Ženy z toho šalejú a muži idú do kolien!

Sex

Na to, aby sme si spestrili naše erotické chvíle, stačí niekedy naozaj málo. V prvom rade by to malo ísť všetko ako po masle.

Lubrikanty a olejčeky by mali mať výhradné miesto v každom nočnom stolíku. Sex, ktorý sa začína masážou, zväčša končí šťastlivým vyvrcholením. Okrem masáže, môžeme takýchto pomocníkov využiť na lepší prístup do ženského lona, ale dokážu toho i oveľa viac. 

Stačí pár pohybov a zažijete nezabudnuteľnú rozkoš

Pohľad na nahé a lesklé ženské telo, je viac ako predohra a platí to aj v opačnom garde. Už len predstava o tom, ako sa vaše ruky kĺžu po tele vašej polovičky, vás naštartuje na sex, ktorý bude nezabudnuteľný. Ak neviete, ako dostať vašu partnerku do varu, jemné hladkanie rukami od voňavého olejčeka v nej prebudí všetky zmysly

Začnite pekne od podlahy

Masáž nôh neodmietne žiadna partnerka, ktorá celý deň pretrpela na vysokých opätkoch. Od chodidiel prejdite naolejovanými rukami po celých nohách, až sa dostanete k jej rozkroku. Ak nechcete nič uponáhľať, preskočte na chvíľu k jej krku a prsiam a pohrajte sa s nimi. Hladkanie bradaviek na tele poliatom klzkým olejom, je priam volanie pre číslo, ktoré si budete pamätať obaja. Hrajte sa s ňou akokoľvek dlho, toto sa bude páčiť nielen jej, ale aj vám. 

Nechajte sa inšpirovať: Najlepšia „ručná práca“, kvôli ktorej sú muži ochotní urobiť všetko: O takomto sexe sníva každý chlap!

Vystriedajte role 

To, čo ste začali, by ste mali aj dokončiť. Rozpálené ženské telo takto privediete k vyvrcholeniu počas krátkeho času. Za to sa vám vaša partnerka poďakuje vystriedaním rolí. Keď sa žena nebojí chopiť mužskej pýchy, pre chlapa je to ako liek na všetko. Pri masáži penisu, zabudne muž na všetky problémy, ktoré ho trápia a nechá sa unášať silou danej chvíľky. Nebojte sa použiť olejčeka toľko, koľko je treba. V tomto prípade neplatí pravidlo menej, je niekedy viac. Čím viac ho použijete, tým dlhšie sa bude váš partner z rozkoše tešiť.