Presunúť na hlavný obsah

Sympatická Vera Wisterová vyzerá stále na dvadsať: Moderátorka nám prezradila, čo ju udržuje vo forme!

Slovenské celebrity

Na obrazovkách Veru už nevídať, občas však zavíta do svojho rodného kraja a svojou prirodzenou krásou vždy prekvapí. Ako to zvláda s dvoma malými deťmi a čo robí pre to, aby vyzerala stále tak atraktívne?

Moderátorka, scenáristka a režisérka Vera Wisterová sa momentálne teší najmä zo svojich troch chlapov. Jedna z najkrajších ryšaviek slovenského šoubiznisu sa pred štyrmi rokmi vydala za Jeremyho, s ktorým má už dvoch synčekov Harlowa (4) a Thea (1,5). Multikultúrna rodinka často cestuje, teraz sa však Vera chystá nejaký čas zostať na Slovensku.

Využíva šikovné ruky odborníkov

Vere by len málokto tipoval, že má už 38 rokov, mnohým sa totiž zdá, že vyzerá už roky tak isto. „Na cvičenie čas nemám, keby som ho mala, určite by som si zacvičiť išla. Na to, aby som vyzerala dobre, využijem občas ruky odborníkov." Krásna Vera sa však netají ani tým, že si potrpí na starostlivosť o pleť. Kozmetika a krémy sú pre krásku alfou a omegou. Vera veľmi dobre vie, že investícia sa jej vracia v podobe mladistvého vzhľadu.

Prečítajte si: Ivana Christová má pózovanie v krvi: Aj po toľkých rokoch od kariéry modelky vyzerá úžasne a srší charizmou

Šarmantná mamička sa na spoločenských akciách momentálne často neukazuje. Všetok jej čas jej zaberajú deti, je totiž mamou na plný úväzok. „Momentálne sa chystáme s manželom zostať na Slovensku dlhší čas, minimálne do budúcej jari, pretože pripravujem jeden projekt, o ktorom sa dozviete už o mesiac,“  prezradila charizmatická ryšavka pre FEMINITY. Fanúšikovia krásnej červenovlásky sa tak môžu tešiť na to, že čoskoro ju budú vidieť oveľa častejšie. 

V jednom kolobehu

Tak, ako každá matka, ani Vera sa takmer vôbec nezastaví. Pre svoje deti ale žije naplno a s manželom trávia spoločné chvíľky tak často, ako to len ide. „Môj muž má oveľa zaujímavejší život, keďže veľa cestuje. Teraz napríklad letí do New Yorku, kde sa podieľa na organizácii koncertu, ja zas pripravujem oslavu pre staršieho syna," prezradila nám sympatická moderátorka. Vera sa však vôbec nesťažuje, úlohu matky si naplno vychutnáva, aj keď priznáva, že je toho občas naozaj dosť. „Na posilňovňu nemám čas, behám okolo malých, to je pre mňa najlepšie fitko.“ Prezradila Vera, ktorú práve jej dvaja synovia udržujú v takej skvelej forme. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus