Presunúť na hlavný obsah

Päťdesiat odtieňov ryšavej?! Svet šoubiznisu podľahol ohnivým kráskam!

Zahraničné celebrity

V minulosti patrili ľudia s ryšavými vlasmi a pehami medzi obete posmeškov. Dnes je všetko úplne inak. Ryšaví umelci patria medzi tých najúspešnejších a často sú označovaní prívlastkami NAJ. Tak, a kto sa smeje teraz?

Ryšavý Hollywood

Najväčšiu koncentráciu ryšavých umelcov by sme bezpochyby našli priamo v továrni na sny, v Hollywoode. Režiséri tých najzvučnejších mien ponúkajú čoraz častejšie hlavné úlohy vo svojich trhákoch práve ženám s ohnivou farbou vlasov. Amy Adams, Juliane Moore či Emma Stone patria medzi najobsadzovanejšie herečky súčasnosti a všetky sa preslávili aj vďaka svojej hrive.

Mohlo by vás zaujímať: Americká kráska sa stala terčom kyberšikany! Píšu o nej, že je tučná a na móle nemá čo robiť!


Veľmi obľúbené sú aj hviezdy, ktoré v našich končinách také zvučné meno nemajú, no za veľkou mlákou z nich taktiež všetci šalejú. Reč je o novodobom miláčikovi režisérov Jessice Chastain, herečke Bryce Dallas Howard alebo kyprej hviezde Christine Hendricks.

Šalejú z nich aj dizajnéri

Okrem režisérov, sa do ryšavých herečiek zamilovali aj dizajnéri známych módnych domov ako Givenchy či Chanel. Nielenže bývajú súčasťou ich prehliadok, ale stali sa z nich aj ich múzy. A červenovláskami sa to hemží aj v modelingu. Medzi tie najúspešnejšie bezpochyby patrí modelka Lily Cole, ktorú miluje aj sám Lagerfeld či Cintia Dicker, pehavá ryšavka, ktorá sa pravidelne objavuje na stránkach prestížneho vydania magazínu Sports Illustrated. A keď je reč o ryšavých kráskach, nemožno nespomenúť aj najúspešnejšiu maďarskú modelku, Barbaru Palvin, ktorá v minulosti hviezdila na prehliadke Victoria´s Secret a už zopár rokov je ambasádorkou L´oréal Paris.

Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta: Známi rodičia vedú deväťročné dievčatko k premene na chlapca!

Jedným z najúspešnejších červenovlasých umelcov je aj sympatický Brit, Ed Sheeran. Spevák, textár a miláčik všetkých násťročných dievčat a Taylor Swift, sa v nablýskanom svete šoubiznisu dokázal presadiť aj napriek tomu, že nedisponuje modelovskými črtami ani tehličkami na bruchu.

Z domácej scény...

Ani naša šoubiznisová scéna nezaostáva a medzi celebritami by sme našli zopár veľmi úspešných ryšaviek. Táňa Pauhofová, Eva Vica Kerekeš, Diana Mórova, Barbora Švidraňová či Kristína Farkašová. To je zoznam najúspešnejší ohnivých krások, ktoré patria medzi obľúbené televízne a filmové stálice.  

Prečítajte si: Tajomstvo bohatej hrivy svetových hviezd odhalené: Tieto krásky si dopomáhajú príčeskami a parochňami!

 

- Najčítanejšie -