Presunúť na hlavný obsah

Nemajú veľkosť XS, no aj tak sú nesmierne sexi: Toto sú Slovenky „krv a mlieko“

Slovenské celebrity

Niektoré ženy dostali do vienka krivky, ktoré otáčajú mužské hlavy všade, kde sa zjavia. Tieto sexi Slovenky sa narodili pod šťastnou hviezdou, pretože vlastnia takéto telo!

Éva Vica Kerekes

Slovenská herečka s maďarskými koreňmi Vica Kerekes, ohúrila nielen u nás, ale aj v zahraničí. Filmový svet ju priam miluje a vďaka svojej postave presýpacích hodín sa stala múzou filmového, ale i módneho priemyslu. Herečka nakrúca jeden film za druhým a teší sa z ponúk, ktoré sa jej stále hrnú. Pohľad na ňu je dôkazom toho, že žena nemusí mať vytŕčajúce kosti na to, aby bola hriešne sexi. 

Dáša Šarközyová

Speváčka Dáša Šarközyová, známa ako Mamba, má postavu, za ktorú sa vôbec nemusí hanbiť. Mamba má talent nielen na spev, ale vie aj, ako zaujať pozornosť. Speváčka sa vo svojom tele cíti výborne a ak náhodou nejaké to kilo priberie, nerobí si z toho veľkú hlavu. Dôkazom toho sú zvodné fotografie, ktoré s radosťou ukazuje svetu a svojim fanúšikom.

Nenechajte si újsť: Ivana Christová má pózovanie v krvi: Aj po toľkých rokoch od kariéry modelky vyzerá úžasne a srší charizmou

Barbora Švidraňová

Herečka a speváčka Barnora Švidraňová je ďalšou slovenskou červenovláskou, ktorá je stelesnením talentu a krásy. Barbora sa nebojí ukázať, čo jej Boh nadelil a nielen vďaka jej krivkám sa stala jednou z najobľúbenejších slovenských herečiek. 

Dominika Zvolenská

Bývalá finalistka speváckej súťaže Dominka Mirgová, po novom Zvolenská, začínala svoju kariéru ešte ako dievčatko. Jej fanúšikovia si ju obľúbili nielen vďaka speváckym výkonom, ale aj pre jej charizmu a sexi postavičku. Dominika nikdy nepatrila medzi dievčatá s konfekčnou veľkosťou S, no aj tak sa z nej stala populárna a žiadaná interprétka

Aký typ ženskej postavy sa páči vám?

spolu hlasovalo 852 ľudí

- Najčítanejšie -