Presunúť na hlavný obsah

Celebritné krásky na fotografiách pred retušou a po nej: Takto „oklamali„“ fanúšikov z celého sveta!

Zahraničné celebrity

Aj ony sú len ženy s problematickou pleťou, širšími bokmi, celulitídou, menšími prsiami či výraznými kruhmi pod očami. Dokonalosť neexistuje ani vo svete šoubiznisu.

Jennifer Lawrence 

Pri pohľade na krásnu herečku, ktorá patrí k súčasným najväčším hollywoodskym hviezdam, nám neunikne, že na titulke časopisu je jej účes akýsi nadýchanejší, brada užšia a pás štíhlejší než v skutočnosti. Porovnajte...

Cindy Crawford

Tejto topmodelke na chválu slúži to, že svoju fotografiu bez retuše sa nebála zverejniť aj sama, čím si získala sympatie mnohých. Predsalen, na titulke vyzerá zvodnejšie vyretušovaná. 

Mohlo by vás zaujímať: Vek je len číslo: Tieto hviezdy starnú s gráciou a neboja sa svetu ukázať aj svoju pravú tvár!

Eva Longoria

Hoci sa čerstvá štyridsiatnička o svoje telo príkladne stará, na fotografiách si nemožno nevšimnúť isté vylepšenia. Jej driek takto pôsobí viac sexi a vďaka odstráneniu kruhov pod očami je jej pohľad zase zvodnejší. Aj jej vlasy sú akési lesklejšie. Posúďte sami...

Neprehliadnite: Verili by ste, že majiteľka tejto postavy má už 40-tku na krku? V čom je jej tajomstvo?

Emma Watson

Ani fotografia britskej herečky sa nezaobišla bez istých úprav. Ak sa pozorne zadívate, zistíte, že jej pleť je akási rozjasnená, obočie tmavšie a lesk v jej očiach až hypnotizujúci oproti skutočnosti. 

Čítajte tiež: Pohľad na sexi telá celebrít v CIVILE: Prezradíme vám, čo na každú platí v závislosti od typu postavy!

Mariah Carey

Diva, ktorá sa vždy pýšila nielen sexi hlasom, ale aj krivkami, tiež nie je to, čo bývala. Všimnite si jej bruško, ktoré rokmi stratilo na svojej pevnosti. Našťastie, aj tu sa vyhrali šikovné ruky.  

Candice Huffine

Plus size modelka sa postarala o poriadny rozruch, keď sa objavila v reklamnej kampani Calvina Kleina na spodnú bielizeň. Aby to však až tak nebilo do očí, aj pri nej sa rozhodli, že „menšia“ retuš nezaškodí. Toto je výsledok. 

Penélope Cruz

S vekom sa po svojom pasuje aj herečka, na ktorej už nanešťastie tiež badať prvé známky starnutia a to práve na tvári. Z časopisov sa však na nás usmieva stále mladá, stále krásna. 

Jessica Alba 

Aj takmer bezchybnej postave herečky Jessicy Alby nakoniec zúžili pás a pozdvihli prsia. Hoci by to možno ani nepotrebovala, istý rozdiel je viac ako badateľný. Čo poviete? 

VIDEO: Pozrite si toto video, v ktorom sa vám predstavia aj ďalšie vyretušované celebrity  

- Najčítanejšie -