Presunúť na hlavný obsah

Rola naivnej milenky: Prečo ženy radšej hrajú druhé husle, než aby vyskúšali žiť bez neho?

Sex a vzťahy

Podvádzané manželky v nich vidia hrozbu, ženatí muži zase výzvu a dobrodružstvo a spoločnosť si o nich myslí svoje. Im táto rola však vyhovuje. Aké sú ich skryté dôvody?

Tie najvytrvalejšie dokážu v mileneckým vzťahoch vydržať aj celé roky. Iné si krátkodobými románikmi spestrujú svoj single život. Dôvody, pre ktoré sa rozhodli hrať druhé husle, sú pre každú jednu z nich viac ako jasné...

1. Nechcú sa vzdať statusu slobodnej s istými výhodami

Milenka si stále robí to, čo chce. Chodí von, s kým chce, nemusí sa vzdávať vecí, ktorým sa bežne vo voľnom čase venuje, a keď to na ňu príde, má po ruke svojho komplica, neverného manžela, ktorému sa prispôsobí len natoľko, nakoľko sama chce. Je to predsa on, ktorý má čo stratiť, alebo prinajmenšom vždy stratí viac než ona. Naviac, v noci má celú posteľ len sama pre seba a neotravuje ju žiadne chrápanie. Takže jej vôbec neprekáža, že nie je v úlohe dotyčnej pani manželky.

Mohlo by vás zaujímať: Čo myslíte, že si muži všímajú pri sexe na žene najviac? Niektoré ich odpovede by ste možno nečakali...

2. Pocit vzrušenia je zmyslom ich života

Ide najmä o typické zvodkyne, ktoré sa v krátkodobých mileneckých avantúrach doslova vyžívajú. Vedia, že sú krásne, sexi, a že po nich muži jednoducho túžia. Rady flirtujú, zvádzajú a so svojou „obeťou“ sa hrajú. Keď ich dotyční páni omrzia, bez milosti ich vykopnú a s prehľadom sa rozhliadajú už po ďalšom chlapovi. A prečo si vyberajú najmä ženáčov? Pretože si chcú dokázať, že môžu mať každého a takto ich to oveľa viac baví. 

Neprehliadnite: Toto sú najčastejšie dôvody, prečo muži vyhľadávajú milenky a z čoho ich nevera pramení

3. Zabudli na zlaté pravidlo mileniek: Nikdy sa nezamilovať

To je kameň úrazu. Začne to nevinne a než sa milenka nazdá, je v tom až po uši a chce sa stať manželkou. On sa svojho rozptýlenia nechce vzdať, tak ju dlhodobo kŕmi snami, ktoré sa nikdy nestanú skutočnosťou a tak ona stále čaká a čaká. Samozrejme, že v úlohe manželky sa napokon nikdy neocitne, za to rola večnej čakajúcej milenky a oči pre plač jej ostanú už navždy. Prečo? Pretože si už jednoducho bez neho nevie predstaviť život. 

4. Niektoré rady pozornosť v akejkoľvek forme

Vypočítavá mrcha alebo len podnikavé dievča? Hoci to znie otrepane, pre peniaze dokážu isté typy žien a najmä mileniek urobiť čokoľvek. Vo vážnom a stabilnom vzťahu, predovšetkým tom manželskom, sa časom prekvapenia vytratia a muži začnú byť k svojim polovičkám nevšímaví. No pri milenke vedia, že aj toto je za potreby, ak si ju chcú pri sebe udržať. Aby si ich poistili a možno aj umlčali, dokážu byť naozaj štedrí a ony si takú pozornosť samozrejme užívajú plnými dúškami. 

Čítajte tiež: Toto sú veci, ktoré robia pred sexom tie najlepšie milenky: Vďaka tomuto sú pri nich muži spokojnejší

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe