50-ročná diva Monica Bellucci: Od poslednej Bond Girl je staršia o 11 rokov, no na sexepíle jej to neubralo!

Má tvár anjela, telo bohyne, šarm a štýl rodenej Talianky a sexepíl, ktorý dostal slávneho režiséra Sama Mendesa natoľko, že z nej urobil najnovšiu Bond Girl.

Hoci je od poslednej Bond Girl staršia o celých 11 rokov, na sexepíle jej to neubralo

Hoci je od poslednej Bond Girl staršia o celých 11 rokov, na sexepíle jej to neubralo

Zdroj: Profimedia

Bond Girl, ktorá sa považuje skôr za Bond Woman

O tom, že je Monica stále v kurze a žiadaná nielen ako žena, ale aj ako filmová diva, svedčí aj jej obsadenie ako Bond Girl do najnovšieho filmu o agentovi 007. Hoci je od poslednej Bond Girl staršia o celých 11 rokov, na sexepíle jej to neubralo a režisér sa rozhodol práve pre ňu. Hoci bola ponukou prekvapená, pretože sa pokladá skôr za Bond Woman než za Bond Girl, prijala. Avšak podotkla, že režisér bude hrdinom pre všetky ženy, pretože prvýkrát v histórii filmov o Jamesovi Bondovi, pôjde o príbeh, v ktorom figuruje zrelá žena. Podľa denníka Mirror jej zalichotil aj týmto tvrdením: „Monica je na obrazovke neskutočne zvodná.“

Mohlo by vás zaujímať: Bond Girls kedysi a dnes: Takto sa za desaťročia zmenil prototyp najsexi ženskej postavy filmového plátna

Namiesto botoxu akupunktúra

Pre denník Dailymail tiež prezradila, že starnutia sa nebojí, pretože navonok nás robí krásnym to, čo máme vo vnútri a v jej živote bolo veľa starých ľudí, ktorých milovala, predovšetkým ženy. Ako však dodala, nemá problém s tým, keď chce ktokoľvek odvrátiť proces starnutia plastickou operáciou. Ona je však za prirodzenosť a denníku prezradila aj svoj tip na krásu: „Každému, čo potrebuje. Ak niekto potrebuje plastickú operáciu, aby sa cítil lepšie, prečo nie? Ja robím akupunktúru, pretože tá skutočne pomáha. Je to presný protiklad botoxu. Botox blokuje, akupunktúra uvoľňuje. Botox niektorým ľuďom pomôže, iným ublíži. Ja som za slobodu."

Čítajte tiež: Vek je len číslo: Tieto hviezdy starnú s gráciou a neboja sa svetu ukázať aj svoju pravú tvár!

Aj staršie ženy majú miesto na filmovom plátne 

Pre magazín Rhapsody Monica zase prezradila, prečo je podľa nej dôležité, aby boli staršie ženy obsadzované do filmov: „Myslím si, že v Európe sme šťastnejšie. Pozrite sa na Isabelle Huppert, Catherine, Deneuve, Charlotte Rampling, Juliette Binoche. Existuje veľa takýchto žien, ktoré dostávajú krásne roly, aj keď sú staršie a myslím si, že je to tak správne." Ako ďalej dodala, podľa nej existuje krása mladosti a potom tá, ktorá prichádza s vekom, a že skutočná zmyselnosť je v mysli, predstavivosti, nie vo veku tela. Nanešťastie podotkla, že v Hollywoode to takto nefunguje a herečky sa starnutia oprávnene boja, pretože vedia, že bude pre ne ťažšie dostať dobrú rolu. 

Neprehliadnite: Túto bohyňu len tak niekto netromfne: (Takmer) Päťdesiatnička J. Lo vyráža svojím sexi zjavom dych!

Foto:
Instagram, SITA, Profimedia
Zdroj:
MG, dailymail.com, mirror.com, epochinspired.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba