Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky sa ukázali v spoločnosti: Sexi Twiinska v inom štýle ako sme zvyknutí a ďalšie!

Slovenské celebrity

Známe Slovenky nám ukázali, že v jednoduchosti je krása. Nechýbali krátke sukne, ani vysoké čižmy. Ktorej to pristane najviac?

Denisa Mendrejová

Bývalá misska Denisa Mendrejová je veľkou fanúšičkou klobúkov. Má ich v snáď všetkých farbách a veľkostiach. Rafinované čižmy a kožuch pôsobili veľmi elegantne. Na štíhlej Denise takmer nepoznať, že skrýva pod svetrom rastúce bruško.

 

Sisa Lelkes Sklovská

Speváčka s ukážkovou postavou vo svojom veku Sisa Lelkes Sklovská ukázala, ako nosiť vysoké čižmy. Zaujímavá kožená bunda, krátka sukňa a veľmi lichotivý mejkap stačili na podčiarknutie všetkého, čo je na tejto dive sexi. 

Daniela Nízlová

Speváčka zo sesterského dua TWiiNS, Daniela Nízlová, zvolila gotický štýl, ktorý si môže dovoliť len taká krásna žena ako je práve Daniela. Výrazný fialový rúž, vysoké mohutné členkové čižmy a predĺžený top si pýtali doplnok, ktorý bol v tomto prípade visiaci náhrdelník. Daniela bola neprehliadnuteľná. 

Adriana Kmotríková 

V jednoduchosti je krása. Týmto pravidlom sa riadi aj krásna Adriana Kmotríková, ktorá je pri každej príležitosti za dámu. Jednoduchý svetrík, úzke rifle a telové lodičky jej veľmi pristali. Červený rúž moderátorku priam rozžiaril. K dokonalosti stačí naozaj málo. 

Jana Hrmová

Ďalší dôkaz, že koža a kožené aplikácie sú teraz veľmi trendy, nám predviedla aj Jana Hrmová. K zaujímavému topu zvolila úzke čienre nohavice, ktoré zvýraznili ženské krivky. Výrazný mejkap Jane pristane, vidieť, že vizáž a hra s neutrálnymi farbami ju v tomto prípade bavia. 

Ktorej kráske to podľa vás pristane najviac?

spolu hlasovalo 669 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus