Presunúť na hlavný obsah

HAIR VIDEO: Misska Simona Leskovská a jej recept na krásne vlasy: Vďaka tomuto má vlasy snov!

Krása

Jedinečná kúra z kaviáru, ktorá dodá vlasom všetky potrebné zložky na to, aby ste opäť získali svoju korunu krásy. Vo videu si môžete pozrieť, v čom spočíva jej tajomstvo.

Vlasy sú korunou krásy a starostlivosť o ne by sme nemali podceňovať. Obzvlášť, v tomto období, kedy vplyvom počasia dostávajú poriadne zabrať. Každá krásna žena by sa mala o seba primerane starať a vlasy by nemali byť výnimkou. 

Jedna z najvýraznejších tohtoročných finalistiek Miss Slovensko 2015, Simona Leskovská nám prezradila, ako sa o svoje krásne, husté vlasy stará. Keďže získala Simona Leskovská zároveň ocenenie Miss Pierot za najkrajšie vlasy, rozhodli sme sa, aby nám svoj osvedčený recept na krajšie, zdravšie a lesklejšie vlasy prezradila: Od víťazstva Miss Pierot používam produkty Kérastase. Dávam si masky, po umytí vlasov olejček. Tieto produkty veľmi posilňujú a vyživujú vlasy.“ Simona si z času na čas dopraje aj návštevu profesionálneho salónu a svoje vlasy nechá rukám odborníkov. Nedávno vyskúšala exkluzívnu kúru Chronologist.

Kaviárová maska Chronologiste od Kérastase

Ide o masku, ktorá zjednocuje zmes tých najvzácnejších zložiek s najväčšou koncentráciou. Obsahuje molekulu Abyssine z hlbín vulkanických zlomov. Vďaka nej dochádza na vlasoch k uhludňujúcej a ochrannej zložke. Počas Kaviar Spa Rituálu budete svoje vlasy hýčkať ako nikdy predtým. A čo je dôležitejšie, budete sa tak cítiť aj po absolvovaní tejto relaxačnej a veľmi obohacujúcej kúry. „Obsahuje veľmi drahý kaviár, mimetické kaviárové guličky, ktoré sa dostávajú do hĺbky vlasu. Vlas je hĺbkovo zvnútra vyživený. Je to dosť exkluzívna maska,“ vysvetľuje hair stylista zo Salónu Pierot Exclusive Eurovea, Lucia Trebichalská.

V Salóne Pierot Exclusive Eurovea sme sa pozreli priamo na to, ako sa exkluzívna kaviárová maska na vlasy nanáša a vyspovedali sme tiež hair stylistku Luciu Trebichalskú.

VIDEO:  Pozrite si dokrútku o ošetrení vlasov s finalistkou Miss Slovensko 2015 Simonou Leskovskou, ktorá je zároveň Miss Pierot

Produkty, ktoré boli počas tejto exkluzívnej kúry použité:

1. Revitalizačná šampónová kupeľ pre všetky typy vlasov na výnimočné čistenie.

2. Intenzívna vyživujúca starostlivosť s dlhotrvácnym efektom na premenu vlasov a vlasovej pokožky pre všetky typy vlasov.

3. Parfumovaný olej pre dômyselnú krásu vlasov, vhodná pre všetky typy vlasov.

Súťaž:

Pozrite si video s návodom, ako celú kúru aplikovať, odpovedzte správne na otázku a môžete vyhrať zaujímavé ceny. Dvaja z vás získajú šampón a masku Chronologiste od Kérastase a jeden z vás exkluzívny balíček L'Oréal Professionnel.

Súťažná otázka: Koľko minút nahrievame vlasy s maskou zabalené v uteráku?

1. 5 minút
2. 10 minút
3. 15 minút

Súťaž bola ukončená 18.11.2015 23:59:00.

Výhercovia:

Z. Pilosová, Prešov

V. Polaková, Bratislava

I. Sýkorová, Žilina

Gratulujeme!

- Najčítanejšie -