Presunúť na hlavný obsah

Slovenské krásky ukázali štíhle nohy v mini: Známa misska po pôrode prvýkrát v spoločnosti a ďalšie!

Slovenské celebrity

Na predstavení Umenie pre život, predviedli slovenské krásky, že majú cit pre módu v krvi. Ktorej to podľa vás pristane najviac?

Veronika Vágner Husárová 

Bývalá misska Veronika Vágner Husárová porodila prvorodeného synčeka len pred pár mesiacmi, no na jej postave to nie je vôbec vidno. V jednoduchých čiernych šatách ukázala štíhle nohy, ktoré predĺžila vysokými a zaujímavými lodičkami. Novopečená mamina vyzerá úžasne!

Jana Mutňanská 

Modelka a bývalá moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská šaty a čisto ženské strihy zbožňuje. Na jej krásnej postave pôsobili čierne šaty ako na bábike. Aj Jana vie, že krása je v jednoduchosti a podľa tohto trendu zvolila i účes a mejkap. Akcent v podobe bielej malej kabelky dodal celému outfitu nádych jemnosti.

Simona Brnová Slobodníková 

Na krásnu modelku Simonu Brnovú Slobodníkovú je vždy radosť pozerať. Štíhla postava jej dovoľuje experimentovať, ale aj zvoliť jednoduché línie šiat. Jemný mejkap, zvodné vlny a jednoduché čierne lodičky zo Simony vykúzlili krásnu dámu, ktorá vie, že malé šedé nemôžu nič pokaziť. 

Petra Ficová 

Talentovaná fotografka Petra Ficová je šperkom každej spoločenskej udalosti. Jej štýl je vždy nápaditý a každý kúsok dokonale zladený. Zahalená v čiernej, so strakatým kožuchom, pôsobila Petra naozaj luxusne. Jemnosť celému outfitu dodali nízke topánky, ktoré pôsobia nielen pohodlne, ale najmä veľmi trendy.  

Barbora Franeková 

Modelka a bývalá misska Barbora Franeková si obľúbila čiernu farbu a zvonové strihy nohavíc. Je vidieť, že Barbora myslela na každý detail a okrem skvelého mejkapu a krásneho účesu, nezabudla ani na malú kabelku do ruky, ktorá bola sama o sebe šperkom.

Simona Bubánová 

Bielej sa netreba báť. Simona Bubánová vyzerala naozaj originálne. Medzi čiernymi outfitmi doslova žiarila a z celého výzoru išla prirodzenosť a ľahkosť. Lodičky telovej farby ešte stále bodujú a kožušina by si mala nájsť miesto v šatníku každej dámy. Simona, naozaj krásne. 

Veronika Ostrihoňová

Nerozlučná dvojica redaktorka Veronika Ostrihoňová a moderátor Matej Sajfa Cifra sú zladení, aj čo sa týka ich vizuálu. Veronika sa farieb nebojí a robí tak dobre. Kráľovská modrá jej veľmi pristane a zvolila aj zaujímavý doplnok v podobe svojho partnera Mateja. Ten pôsobil, ako naozajstný elegán. 

Ktorej dáme to podľa vás pristalo najviac?

spolu hlasovalo 496 ľudí

- Najčítanejšie -