Presunúť na hlavný obsah

Syn Victorie Beckham je prvotriedny „balič“: Šesťnásťročný fešák zdedil vkus po slávnom otcovi, posúďte sami!

Zahraničné celebrity

Brooklyn Beckham je po otcovi! Jeho vkus na ženy totiž nápadne pripomína výber žien svetoznámeho futbalistu!

Fešný šestnásťročný syn Davida a Victorie Beckhamovcov, ide v šľapajách svojho známeho otca. Má len šestnásť, no ženy vyhľadáva takmer na každom kroku. 

Prečítajte si: Známi oteckovia so svojimi ratolesťami valcujú sociálne siete. Ktorý fešák vás očaril najviac?

Frajerky musia prejsť sitom

Niet divu! Mať za mamu prísnu módnu ikonu ako je Victoria Beckham, a za otca idol všetkých žien, slávnu futbalovú hviezdu Davida Beckhama, nie je len tak! Známi rodičia si svoje štyri ratolesti strážia ako oči v hlave, niet preto divu, že aj lásky najstaršieho Brooklyna, sú pod prísnym drobnohľadom. Prvou veľkou kapitolou v Brooklynovom živote bola mimoriadne obsadzovaná herečka Chloë  Grace Moretz, ktorá na striebornom plátne hviezdi už od svojich siedmych rokov. Dnes má osemnásť, postavu modelky a niekoľko vlastnoručne zarobených miliónov na konte. O dva roky staršia plavovláska tvorila s Brooklynom pár niekoľko mesiacov, no dnes je veľkej láske koniec.

Prečítajte si: Stalo sa to, čo by nikto nepredpokladal: David a Victoria Beckhamovci po rokoch riešia to isté!

Zamilovaný do Francúzky

Konkrétne do nádejnej herečky Sonie Ben Ammar, ktorá pochádza z Tuniska. Štíhla hnedovláska vraj najstaršiemu potomkovi z klanu Beckhamovcov totálne pomotala hlavu. Aj vy ste si všimli, ako sa podobá na Brooklynovu mamu Victoriu? Na mladučkej Francúzke je vidno, že miluje minimalizmus, prirodzenosť a módu. Dosť veľa dôvodov na to, aby sa zapáčila aj slávnym rodičom, nie? 

Mohlo by vás zaujímať: Keď sa celebritné mamičky miešajú do vzťahov: Tieto hviezdy a ich partneri to doma majú poriadne ťažké!

Podobá sa podľa vás nová láska Brooklyna Beckhama na mamu Victoriu?

spolu hlasovalo 411 ľudí

Áno
46
Nie
365

- Najčítanejšie -