Presunúť na hlavný obsah

Známe tváre bez štipky make-upu! Wau, tieto hviezdy sa naozaj nemajú za čo hanbiť!

Zahraničné celebrity

Ukázať svoju tvár bez nánosov make-upu, hodinového kontúrovania a ešte aj rovno po cvičení je možno pre niektoré ženy nepredstaviteľné. No známe hollywoodske hviezdy s tým problém nemajú, práve naopak, za svoju prirodzenosť sa nehanbia!

Na dovolenke, v posteli, po cvičení, či len tak... Slávne herečky, speváčky či modelky čoraz častejšie ukazujú svetu a verným obdivovateľom svoju pravú, nenalíčenú tvár.  A príklad by si z nich mohli brať aj mladšie kolegyne!

V zdravom tele, zdravý duch

...aj krásna a svieža pleť. Príkladom tohto sú aj mnohé známe krásky, ktoré patria medzi milovníčky zdravého životného štýlu, čo sa odráža aj na ich postavách a pleti. Pravidelné cvičenie a nával endorfínov dokážu narobiť s pleťou hotové zázraky. Živým príkladom sú hviezdy ako Jessica Alba, Kate Hudson či supermodelka Adriana Lima. Rovnako ako ony, ani vy by ste sa nemali hanbiť za svoju prirodzenosť, aj keď práve odchádzate z hodiny spinningu.

Prečítajte si: Neodolateľná modelka zverejnila sériu fotiek bez mejkapu: Toto že je tá neskutočná sexica?

Nemajú sa za čo hanbiť

No rovnako výborne, a to bez hodinových skrášľovacích procedúr, vyzerajú aj známe herečky Drew Barrymore, Diane Kruger, Lea Michele aj Megan Fox, ktoré taktiež nemajú problém vyjsť s kožou na trh. Svoje instgramové profily zásobujú fotkami bez make–upu každú chvíľu a fanúšikovia ich za to obdivujú ešte viac. Hollywoodske hviezdy vedia, že prirodzenosť je v kurze viac, ako kedykoľvek predtým, tak prečo ju neukázať?!  

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa rokmi (a plastikami) menili slávne Kardashianky: Úžasné videá ukazujú, čo všetko majú "urobené"!

Pozrite si galériu hviezd, ktoré vyzerajú vynikajúco aj bez pomoci šikovných rúk vizážistov!

- Najčítanejšie -