Presunúť na hlavný obsah

Sympatická moderátorka Barbora Rakovská: Vyrastie z jej prekrásnej dcérky Amie speváčka?

Slovenské celebrity

Krásna blondínka sa angažuje v mnohých detských projektoch, tým najnovším je detský album Superdeti, na ktorom sa podieľal aj jej partner Tomi Popovič.

Mama päťročnej Amie má, čo sa týka, spolupráce s deťmi, ešte veľa plánov. „Cédečko je taký nový rozmer, nie len napísaná rozprávka, ale priamy kontakt s deťmi. Dlho sme vyberali deti, ktoré vedia spievať, alebo chodia na hodiny spevu, no bolo to trošku náročné, nájsť tie, ktoré sa dnes venujú spievaniu. Mám pred sebou víziu hľadať deti, ktoré to v sebe majú a trošku ich motivovať tým, že si s nami budú môcť zaspievať. Chceli by sme, aby pribúdali, aby ich nebol fixný počet, čiže všetky deti, ktoré sú nabudené, aby s nami niekedy šli vystupovať, a spoločne sme robili ďalšie cédečká, tak ja sa im budem tešiť,“ spomenula na margo nového projektu sympatická moderátorka. 

Prečítajte si: Krásnej moderátorke sa darí to, čo málokomu: Neuveríte, čo všetko stíha s úsmevom na tvári!

Vyrastie aj z Amie speváčka?

Barborin partner, spevák Tomi Popovič, sa takisto podieľal na detskom albume Superdeti, no ich spoločná dcérka Amia v sebe spev vraj  zatiaľ neobjavila. „Amia patrí k deťom, ktoré majú radšej tanečnú, teraz sme aj na gymnastike. Rada chodí so mnou na tréningy, aj na vystúpenia, no spev zatiaľ veľmi nie,“ prezradila pre FEMINITY talentovaná moderátorka. Viac o tom, čo má jej dcérka rada a aké plány majú do budúcnosti, sa dozviete v priloženom videu!

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná Barbora Rakovská nám dovolila nahliadnuť do jej súkromia: Prezradila to, čo o nej tušil málokto

Pozrite si video: Takéto plány má s deťmi Barbora Rakovská!

- Najčítanejšie -