Presunúť na hlavný obsah

Skryté vlastnosti ľudí podľa znamenia horoskopu: Keď si ich začnete viac všímať, odhalíte, kto je najviac falošný

Partnerský horoskop

Zahoď masku a ukáž svoju skutočnú tvár. To je to, čo by väčšina z nás chcela od druhých, no realita je celkom iná.

Najťažšie to majú tí, ktorí hovoria to, čo si myslia, bez akejkoľvek pretvárky. Tí ostatní sa na nich väčšinou hnevajú, netušiac, že v ich okolí na nich niekto hrá veľmi dobre premyslenú hru. Ak budete viac všímaví, dokážete ich ľahko prekuknúť:

Vodnár

Vodnár sa často ocitne v úlohe outsidera, ale pozor, robí to veľmi rád. Zámerne na seba strháva pozornosť a vyvoláva súcit v prospech toho, čo chce dosiahnuť. 

Ryby

Ryby sú vo svojej podstate veľmi milé osoby a snažia sa s každým dobre vychádzať. Vo svojom živote neradi robia zmeny a tak sa vždy uspokoja s tým, čo je. Najslabšou stránkou je, že sú ticho závistliví a nedoprajú iným.

Čítajte: Ženská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Blíženci túžia po nespútanom sexe, ryby sú falošné.

Baran

Baran si ide za svojím cieľom aj hlavou proti múru. Ak sa mu niekto nepáči, začne ho ohovárať, kade chodí. Pozor, nerobí to však prvoplánovo, ale veľmi sofistikovane.

Býk

Býk sa snaží vo všetkom hľadať dobro a preto môže na niektorých ľudí pôsobiť chvíľkami falošne a vyvolávať pocit nespravdlivosti či krivdy. V skutočnosti sa len snaží pomôcť, kde sa dá.

Blíženci

Blíženci sršia dôvtipom a snažia sa každú situáciu odľahčiť. Za ich pozitívno náladou sa ale skrýva túžba rozširovať si kontakty a v budúcnosti ich čo najlepšie pre seba využívať.

Rak

Rak nerád vníma realitu a namiesto toho, aby jej čelil, vytvorí si vlastnú realitu. Sám jej uverí a potom ju šíri ďalej. Niekedy si už ani nepamätá, že to, čo hovorí, bolo pôvodne vlastne úplne inak. 

Lev

Lev sa snaží splniť predstavu o ideále. Pred ľuďmi si nedovolí zaváhať ani na sekundu, ale v súkromí sa jeho vlastnosti prejavia chtiac-nechtiac. Vie dokonale manipulovať s ľuďmi.

Panna

Panna je považovaná za najväčšieho dobráka a verte-neverte, väčšinou ide o bezproblémových ľudí. Ak niečo zatajujú, tak len svoje neresti, ale nikdy nemieria na iných.

Váhy

S kým sú, takí sú. Váhy sa neradi dostávajú do vzťahových problémov a na každú stranu rozdávajú úsmevy. Nič zákerné však od nich nemusíte očakávať, v podstate sú to bohémovia. 

Škorpión

Škorpióna sa z času na čas zmocní túžba odhaľovať akési tajomstvá. Na ľudí začne vyťahovať špinavé veci v snahe prekryť tie svoje. 

Neprehliadnite: Najväčšie mrchy podľa znamenia zverokruhu: Od koho môžete čakať dýku do chrbta a kto, vás, naopak, podrží?

Strelec

V snahe zapôsobiť na okolie Strelec niekedy zveličuje a veci si prifarbuje. Ako inak, vo svoj prospech. okolie chce pôsobiť čo najlepšie.

Kozorožec

V spoločenskom rebríčku sa chce dostať Kozorožec čo najvyššie. Málokedy si získa na prvý dojem spontánne sympatie, pretože si drží odstup. Nie je to však faloš, ale len ochrana.

- Najčítanejšie -