Presunúť na hlavný obsah

Toto nás za dvadsať rokov naučili Priatelia: Aj vy ste ich milovali?

Zábava

Kto by ich nemiloval. Seriál Priatelia sme sledovali snáď všetci a to hlavne kvôli ich humoru. Okrem toho nám ale veľa krát ukázali, prečo by sme si mali našich priateľov vážiť a čoho všetkého sú naši priatelia schopní.

 

Nechajte si poradiť od svojich priateľov, myslia to s vami dobre!

 Ak sa chystáte urobiť radikálne rozhodnutie, alebo si tým svojím nie ste úplne istí, poraďte sa s vaším najlepším priateľom, ktorý vás pozná a záleží mu na vás. My ľudia sa niekedy rozhodujeme príliš prchko a impulzívne, preto dobrá rada nášho priateľa, môže byť naozaj nad zlato. 

Prečítajte si: Znamenie, v ktorom sme sa narodili, o nás veľa vypovedá: S kým podľa horoskopu nedokážeme spolu existovať?

Vyjadrite svoje city, kým nie je príliš neskoro...

Nečakajte na prejavenie citov dlho. Správna chvíľa je prosto vtedy, kedy to tak cítite a ste o nich presvedčený. V živote treba občas zariskovať, risk je predsa zisk!

Dobrí priatelia sú na nezaplatenie!

Akúkoľvek životnú situáciu prežívame, vždy sú tu naši priatelia, ktorí nám pomôžu, plačú s nami, s nami sa smejú a prežívajú s nami všetky trápne situácie. Zaspomínajte si, aká bola tá posledná. Zavolajte svojej priateľke a zasmejte sa na tom spolu, uvidíte, ako vám to spríjemní deň. 

Mohlo by vás zaujímať: 10 bláznivých vecí, ktoré robia len čerstvo zaľúbené ženy: Je taká aj vo vašom okolí?

Nešetrite objatím!

Objatie je v skutočnosti celkom podceňované. Naše endorfíny sú na maxime a potešíme tým nielen seba, ale i nášho priateľa. 

Iný druh objatia!

A ešte jeden druh objatia. Ten, ktorý priateľov zbližuje. Ak máte kvôli niečomu na svoju najlepšiu priateľku ťažké srdce, skúste sa cez to preniesť a udobriť sa. Život je príliš krátky na to, aby sme sa hnevali. 

- Najčítanejšie -