Erotická poviedka: Môj najväčší sexuálny trapas, na ktorý nikdy nezabudnem...

Na seba som poukladala rolky chutného jedla...

Najväčší trapas v mojom živote sa stal na naše spoločné narodeniny

Najväčší trapas v mojom živote sa stal na naše spoločné narodeniny

Zdroj: Profimeda

Poznáte ten pocit, keď sa v tú najnevodnejšiu chvíľu stane niečo, kvôli čomu by ste sa najradšej zakopali päť metrov pod zem a vyliezli odtiaľ až keď bude na svete nová generácia ľudí? Ja to poznám dôverne, patrím prosto k tým šťastlivým...

So svojím snúbencom Marekom sme spolu už štvrtý rok a náš vzťah nemôže byť krajší. Pomáhame si navzájom, stojíme pri sebe vždy, v dobrom aj v zlom, mám pocit, že naše stretnutie bolo tak trochu osudové, aj keď ja na tieto veci medzi nebom a zemou neverím. Dokonca sme sa narodili v ten istý rok aj v ten istý mesiac, je medzi nami let trojdňový rozdiel, takže všetky naše posledné narodeniny sme oslavovali spoločne, buď s rodinou, alebo s našimi spoločnými priateľmi.

Minulý rok som sa rozhodla pripraviť pre Mareka narodeninové prekvapenie a tak som pátrala po niečom, čo by ho mohlo prekvapiť, potešiť a na čo by nikdy nezabudol. Videla som reklamu na reštauráciu, kde sa sushi podáva na nahom ženskom tele, a táto myšlienka ma zaujala. Nebojím sa extrémov a Mareka poznám, viem že niečo takéto by ho mohlo potešiť.

Všetko som do detailu naplánovala

Pár dní pred narodeninami som kúpila sadu na prípravu sushi, navštívila som trikrát solárium, aby som sa cítila viac príťažlivá a naštudovala si recept na to najlepšie sushi.  Bol piatok podvečer a ja som nachystala všetko preto, aby bola u nás doma romantická atmosféra, Marek chodí domov vždy okolo šiestej, takže v tom čase som čakala na našom mohutnom jedálenskom stole. Ležala som na obruse, úplne nahá. Na seba som poukladala rolky chutného jedla, zakryla som si nimi všetko, čo zakryté byť malo, aby to mohol Marek pomaly odkrývať.

Mohlo by vás zaujímať: To, čo mi v posteli poskytol „pán neznámy“, ma dostalo do siedmeho neba

Prekvapenie

Prišiel načas, je na neho vždy spoľah. Čo ma ale zaskočilo, boli šepkajúce hlasy vo dverách, nastražila som uši a započula hlas Mareka, jeho rodičov a brata spolu so svojou rodinou. "Láska, mám pre teba prekvapenie, pozri, kto nám prišiel pogratulovať". Ja, ležiaca na stolíku, s jednou rolkou v ústach, som vyletela ako strela, sushi zo mňa popadalo, stihla som sa hodiť na pohovku a prikryť dekou. Keď celá Marekova rodina vstúpila do izby, spočiatku nechápali, čo sa deje. Keď zbadali jedlo na zemi, mňa zabalenú v deke, väčšine došlo, o čo tu asi ide. 

V ten večer sme išli všetci do mesta, osláviť spoločne naše narodeniny a môžete skúsiť hádať, do akej reštaurácie sme išli. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba