Presunúť na hlavný obsah

Stylingy, ktoré vás presvedčia, že nosiť kožušinu je chic: Takto si kožuch zamilujete!

Móda

Kožuchy či kožušinové doplnky zažívajú túto sezónu veľký comeback a okrem luxusných značiek módnych domov si ich osvojili aj bežne dostupné reťazce.

Kožuchy sú neoddeliteľnou súčasťou zimy a tento rok o ne naozaj núdzu nemáme. Dominantný kúsok, ktorý dokáže vyzerať aj inak ako gýčovo, pokiaľ zvolíte jednoduchý štýl. 

Kožuchy buď milujete alebo nenávidíte

Kožuch je veľmi dominantný kúsok, ktorý buď milujete alebo nenávidíte. Sebavedomé ženy, ktoré majú osobitý štýl, dokážu kožuch kombinovať tak, že prostredníctvom neho dokážu vyčarovať celkom iný dojem z outfitu.

Inšpirujte sa novým trendom: Obojky ovládli červený koberec aj móla! Prídete na chuť tomuto extravagantnejšiemu obojku aj vy?

V kurze sú dnes nielen klasické kožuchy či umelé kožuchy, ale aj kožuchy z ovčej vlny. Rovnako tak kombinácia rôznych materiálov na jednom kožuchu. Pokiaľ sa necítite na takýto výrazný a dominantný kus oblečenia, skúste si zaobstarať kabát s kožušinovým golierom. Ten dokáže skutočné zázraky a dokonca dokonale rozžiari tvár. 

Čítajte tiež: Najženskejšie stylingy s čižmami nad kolená: Jeden takýto look by ste túto zimu mali mať aj vy!

Kožuch dokáže aj zo zdanlivo obyčajného stylingu vykúzliť výsostne dámsky dojem. Výborne sa kombinuje aj s džínsami a ležérnymi kúskami. Nezabúdajte ale na vysoké topánky, či už na tenkom alebo hrubom podpätku.

Viac o trendoch či iných témach sa dočítate v novom čísle Feminity magazínu, ktorý si môžete prelistovať priamo TU.

- Najčítanejšie -