Presunúť na hlavný obsah

Sexica Andrea Verešová takmer nahá na móle: Patrí pohľad na jej zvodné telo len pre oči manžela?

Slovenské celebrity

Andrea Verešová už roky patrí medzi Slovenky s najlepším telom v šoubiznise. Pohľad naň rozpáli každého!

Mnohí modelkini fanúšikovia sa však proti takémuto vystupovaniu dvojnásobnej mamy ohradili. Nie je jej prezentovanie samej seba už príliš?

Prečítajte si: Slovenky, ktoré nedajú mnohým spávať: Prečo sú tieto známe tváre také sledované a diskutované?

Pohľad len pre manžela?

Andrea, ktorej telo patrí medzi najvýstavnejšie na Slovensku i susedných Čechách, svoje prednosti rozhodne neskrýva. Práve naopak. A práve preto je často terčom kritiky zo strany fanúšikov. Vlnu emócií vzbudila aj fotografiami, na ktorých pózuje len vo vyzývavej bielizni. 

Komentár úspešnej modelky však na seba nenechal dlho čakať: „Tá fotka je sexi, to rozhodne áno, o to ide, ale rozhodne nie je vulgárna. Moje deti sú na mňa rovnako hrdé ako ja som pyšná na nich. Mimochodom, sledujete zahraničné celebrity? Ich nahé a vulgárne fotky nepoznajú medze. Toto je iba slabý odvar. Každopádne kontroverzia je v dnešnej dobe žiadaná a nutná. Som rada, že som vo vás vzbudila emócie. O to predsa ide,“ odkázala fanúšikom samotná modelka na sociálnej sieti. Naposledy bola Andrea kritizovaná za spomínané fotografie v sexi kúskoch, pred pár dňami šokovala všetkých ukážkovou figúrou na módnej prehliadke spodnej bielizne. 

Prečítajte si: Sexi Andrea Verešová s telom dvadsiatničky vzbudzuje obdiv: Tieto cviky jej pomáhajú!

Páči sa vám Andrea Verešová v spodnej bielizni?

spolu hlasovalo 798 ľudí

- Najčítanejšie -