Presunúť na hlavný obsah

Známe štýlové dvojice, o ktorých sa počas roka klebetilo najviac! Prečo si tieto páry vyslúžili najväčšiu pozornosť?

Zahraničné celebrity

Sú krásni, štýloví a večne obidvovaní... Hviezdne páriky vedia ako upútať pozornosť a tieto ju veru pútali veľmi často.

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Tento pár púta pozornosť všade, kde sa objaví. Prečo? No bude to asi tým, že okrem fyzických predností pôsobí táto dvojica skutočne zohrato. Vďaka čomu si vyslúžili sympatie fanúšikov aj médií.

Ivana Méntlová a Martin Latka

Jedna z popredných českých návrhárok sa tento rok stale prvýkrát mamičkou dievčatka Isabel, ktoré porodila svojmu partnerovi, o jedenásťrokov mladšiemu kapitánovi Slavie Praha, Martinovi Latkovi. Štýlový párik síce nepatrí medzi často bulvárom preprieraný, ale o to väčšie sympatie si zaslúži.

Prečítajte si: Sú krásne, úspešné a zamilované: České krásky vedia, ako si uloviť pána Božského!

 

Nikol Švantnerová a Jakub Hora

Narozdiel od predchádzajúcej, táto dvojica sa na stránkach klebtných magazínov objavovala veľmi často. Česká Miss a futbalista patria medzie tie dvojice, ktoré majú potrebu sa stále rozchádzať a schádzať. Možno aj preto, aby sa na nich nezabudlo...

Simona Krainová a Karel Vágner

Simona Krainová s maželom Karolom patria medzi štýlové páriky, ktoré pútajú nielen svojim dokonalým a vždy upraveným vzhľadom, ale aj luxusom, na ktorý si obaja potrpia. Meno dvojnásobnej mamičky a stále žiadanej modelky už niekoľko rokov plní lifestylové aj bulvárne plátky.

Leoš Mareš a Monika Koblížková

Ďalšie štýlové osobnosti, ktorých sa posledné mesiace stále hovorí. Leoš zbalil krásnu editorku na svadbe ich spoločného známeho a odvtedy zahlcujú svoje sociálne siete zamilovanými fotografiami. No nejeden by im mohol závidieť...

Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský

Slovenský hviezdny pár je už akousi stálicou našej domácej scény. A napriek tomu, že každým mesiacom u nás vznikali nové a nové, rovnako prominentné dvojice, na Patrika s Darou sa aj tak nechytajú. 

Ester Berdych Sátorová a Tomáš Berdych

Profesionálny tenista si so svojou krásnou priateľkou povedali tento rok "áno" na vskutku veľkolepej svadbe v prímorskom Monte Carle. Ich rozprávkový život, ale aj vždy štýlová Ester, vzbudili veľký záujem médii. Preto sa aj táto dvojica ocitla  v zozname najžiadanejšich párov domáce šoubiznisu.

- Najčítanejšie -