Presunúť na hlavný obsah

Sexi blondínky nášho šoubiznisu: Ktorá je podľa vás naj? Rozhodnite!

Slovenské celebrity

Blond vlasy, sexi krivky, iskra a sexepíl, ktorého majú tieto dámy na rozdávanie. Každá je celkom iná, vyberte v našej ankete tú najsexi!

Romana Škamlová

Táto krásna mama a podnikateľka v jednej osobe, zverejnila pred niekoľkými dňami na instagrame poriadne sexi fotku, ktorá pochádza z „dielne“ jej kamaráta, multitalentovaného návrhára, vizážistu a fotografa Lukáša Kimličku. Páni, to sú ale krivky! Pochybujeme, že nechajú niekoho chladným...

Lucia Mokráňová

Blond „farmárka“ presne vie, čo robiť, aby sa o nej hovorilo a strhávala na seba pozornosť mužov i žien. Tým, že Lucia trávi veľa času vo fitku, jej telo má tie správne šťavnaté proporcie, ktoré jej zaručujú, že z mysle Slovákov tak skoro nevymizne. 

Ivana Surovcová

Zmyselná, štíhla tanečníčka, je už nejaký ten piatok partnerkou slovenskej hokejovej hviezdy Mariána Gáboríka. O tom, že je snom mnohých mužov a inšpiráciou pre mnohé ženy, netreba vôbec pochybovať. Ponúka sa len otázka, či je dokonalejšia Ivanina tvár alebo jej telo. 

Silvia Kucherenko

Táto modelka vie ako na to! Extravagantná kráska nepatrí medzi sivý priemer a darí sa jej strhnúť pozornosť celého Slovenska, od prvej chvíle, kedy sa objavila na scéne. Blondínka Silvia Kucherenko sa síce momentálne stiahla do úzadia, rozhodne však o nej budeme ešte počuť. 

Veronika Ostrihoňová

Nenápadná, no náramne zvodná. Presne taká je moderátorka a partnerka vychyteného moderátora Sajfu, ktorá bude už čoskoro pod čepcom. Veronike hrá do karát jej prirodzenosť a do očí bijúca charizma. 

Eva Cifrová

Sexica v pravom zmysle slova. Eva Cifrová patrí už niekoľko rokov k najatraktívnejším Slovenkám, ktorým ich sexepíl vynáša nemalé peniaze. Vďaka top figúre a výrazným črtám sa Eva stále drží na špici a na nedostatok pracovných ponúk sa rozhodne sťažovať nemôže. 

Dara Rolins

Tip top telo, sexi krivky, vyžarovanie a inteligencia. Presne to sú atribúty, ktorými disponuje jedna z najúspešnejších a najvychytenejších Sloveniek. Musíte uznať, že Dara Rolins už roky nemá vo svojom fachu konkurenciu! 

Ktorá z blond Sloveniek je podľa vás najsexi?

spolu hlasovalo 2040 ľudí

- Najčítanejšie -