Presunúť na hlavný obsah

Poprední českí a slovenskí dizajnéri so svojimi múzami! Ktoré známe osobnosti im učarovali?

Zahraničné celebrity

Sú mladí, talentovaní a obklopení najkrajšími ženami domácej scény.

Lukáš Lindner a Renata Langmannová

Talentovaný návrhár, ktorý svoju vlastnú značku založil takmer pred dvanástimi rokmi, patrí medzi najpopulárnejších a taktiež najobľúbenejších dizajnérov domácich hviezd. V jeho modeloch často vídať aj Miss Česka z roku 2006, Renatu Langmannovú, ktorá bola aj tvárou kampane na rok 2015. 

 

Lukáš Macháček a Monika Bagárová

Ďalší mladý talent, ktorý spojil meno so známou tvárou a urobil veľmi dobre. Lukáš Macháček začínal ako Monikin stylista  a nakoniec je z neho dizajnér, ktorý krásnu speváčku oblieka na takmer každú významnú spoločenskú udalosť. No Monika neváha siahnuť po jeho modeloch aj v súkromí. 

Ivana Mentlová a Taťána Kuchařová

Popredná česká kožušinárka a dizajnérka prémiovej kolekcie značky Pietro Fillipi už niekoľko rokov oblieka bývalú Miss World, Taťánu Kuchařovú. Okrem prezentácie modelov na rôznych akciách, bola Taťána donedávna  aj tvárou kolekcií obľúbenej českej dizajnérky. 

Prečítajte si: Známe štýlové dvojice, o ktorých sa počas roka klebetilo najviac! Prečo si tieto páry vyslúžili najväčšiu pozornosť?

Michael Kováčik a Aneta Vignerová

Mladý slovenský talent, ktorý okrem návrhárstva fušuje aj do stylingu, sa taktiež nechal očariť krásou českých žien. Do oka mu padla Miss z roku 2009, Aneta Vignerová. Sympatickú brunetu často vídať práve v modeloch od Michaela, ktoré jej vždy sadnú ako uliate, vďaka čomu často patrí medzi najlepšie oblečené hviezdy akcie. 

Lukáš Kimlička a Kristína Krajčírová

Tohto dizajnéra pozná hádam každý a rovnako aj jeho krásnu múzu, Kristínu. Blondína, ktorá v Lukášových modeloch doslova žiari, je vždy neprehliadnuteľná a tým pádom tým pravým „materiálom“ na múzu. Dvojica, ktorá múti vody slovenskej módnej scény patri medzi našu špičku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus