Presunúť na hlavný obsah

Erotická poviedka: Vyskúšali sme s manželom otvorený vzťah, no po mesiaci nastal nečakaný zvrat

Erotické poviedky

Takže moja skúsenosť s otvoreným vzťahom skončila tak, že sme...

Prišli sme s Martinom do bodu, kedy sa z nášho manželstva stala rutina. Viem, že tým prechádza každý vzťah, motýliky zmiznú, ošiaľ lásky vyprchá a my si líhame do postele ako starí známi. Nemáme deti, dohodli sme sa, že ešte jeden, alebo dva roky počkáme. Nie je sa kam ponáhľať. 

Pred rokom som sa začala sama seba pýtať, či manželstvo bez vášne je to, čo chcem, no ešte viac nad tým premýšľal môj manžel. Videla som na ňom, že mu chýba voľnosť, že to, na čo bol zvyknutý, sa zmenilo na ´nudný´ manželský život, ale bol to ochotný kvôli našej láske rešpektovať. 

V našom vzťahu sme zvyknutí sa o všetkom na rovinu a otvorene porozprávať. Prišla debata o tom, aké to je žiť v otvorenom vzťahu. Kedy nikto nikomu neklame, no manželia skúšajú aj iných sexuálnych partnerov. Pravdupovediac, Martin bol naklonený tomuto scenáru viac, než ja. Poznám ho už roky rokúce, boli sme vždy najlepší kamaráti a vedela som o všetkých jeho vzťahoch a aférach, preto ma tento nápad neprekvapil. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Sexuálna hra s manželom sa mi najskôr zdala povrchná, no neskôr mi zachránila život

Zrazu som mala iný pocit

Naše manželstvo bolo silné, má dlhoročné korene a som si istá, že pokiaľ budeme obaja k sebe úprimní, vydrží nám to. Preto som po premyslení si tohto bizarného  nápadu vyskúšať aj iných sexuálnych partnerov, súhlasila.
Ani jeden z nás nechcel vedieť detaily kde a s kým, len sme vedeli, že sa to možno stane. Po troch mesiacoch od našej tichej dohody som sa stretla s kolegom z bývalej práce. Narazili sme na seba náhodne v predajni s nábytkom, kde som zháňala nový matrac. Skúšala som každý jeden. Sedela som na nich, ležala, skackala a on ma zatiaľ nenápadne pozoroval, čo mi následne pri našom očnom strete povedal. Dali sme sa do reči a išli spoločne na obed. S mužmi som sa počas manželstva stretávala, ale zrazu som mala iný pocit. Zrazu som ich začala vnímať ako potencionálnych ani neviem ako to nazvať, priateľov s benefitmi

Narušená dôvera...

Bývalému kolegovi som sa zdôverila s mojou manželskou situáciou a on sa nad tým len pousmial. Porozprával mi príbeh, ako jeho manželstvo stroskotalo na tom, že ho bývalá žena podviedla a on to nemohol prekusnúť, čo bolo samozrejmé. Narušená dôvera je začiatkom konca väčšiny stroskotaných vzťahov. Vyplakala som sa kolegovi na ramenách, vtedy som potrebovala práve to.
V ten deň som prišla domov, ako keby ma prešiel kamión. Unavená, zničená, môj mejkap bol všade, len nie na mojej tvári.

Prečítajte si: 5 dôvodov, pre ktoré vyzretý muž nepodvedie svoju ženu: Vernosť sa nosí a je jednou z najväčších cností

Keď ma Martin zbadal, kľakol si na kolená a povedal mi, že ma takto nemôže vidieť. Že všetko, na čom sme sa dohodli bola veľká hlúposť a nedovolí, aby náš vzťah stroskotal. V ten deň sme sa milovali až do rána a bolo to, ako keby sme nabrali zrazu druhý dych. Martin mi povedal, že nech už som spala s kýmkoľvek, nechce o tom nikdy počuť. On nebol schopný isť do postele so žiadnou inou a myšlienka na to, že jeho žena sa s niekým vyspala, ho zožierala zvnútra. 

Takže moja skúsenosť s otvoreným vzťahom skončila tak, že sme ho neotvorili nikomu inému a zistili sme, že trocha neistoty dokáže veľké divy. Náš vzťah nabral iný rozmer a vážili sme si to, čo máme.  

Za príbeh ďakujeme našej čitateľke Alene (31). Ak máte skúsenosť, s ktorou by ste sa s nami chceli podeliť, napíšte na: redakcia@feminity.sk

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus