Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodska kráska kašle na herectvo. V súčasnosti ju zamestnáva „nový job“

Zahraničné celebrity

Jedna z najkrajších žien sveta, herečka Jessica Alba, zrejme viac netúži po filmovej kariére. Momentálne ju zaujímajú a hlavne zamestnávajú iné povinnosti. Aké?

„Nový job“

Odkedy sa tridstaťštyriročná Jessica Alba stala matkou, jej kariéra tak trochu stagnovala. Herečka sa objavila len v pár projektoch, ktoré sa však veľkej slávy a úspechu nedočkali. No zdá sa, že rodenú Kalifornčanku to až tak veľmi netrápi. Namiesto behania po konkurzoch či natáčania nových filmov sa naplno venuje svojim dvom dcérkam a nadácií. „Byť matkou je pre mňa tým najlepším životným zážitkom,“ prezrádza krásna Jessica, kde sa len objaví. 

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodska ikona má to, po čom túži nejedna jej kolegyňa: V čom spočíva jej ideálne manželstvo?

A práve s jej najväčšou životnou úlohou, materstvom, sa spája aj jej organizácia, ktorá je zameraná na ženy, ktoré chcú dopriať sebe a svojim deťom len to najlepšie. A najnovšie si okrem plienok a či základnej detskej výbavičky, môžu zástancovia eko produktov u nej zakúpiť aj kozmetiku.

Prečítajte si: Hollywoodske krásky mimo červeného koberca: Známu modelku by ste na ulici spoznali len ťažko, nuž posúďte sami...

A tú krásna Jessica propaguje aj na svojich kamarátkach, kolegyniach Shay Mitchell či Jenne Dewan. Posledná menovaná dokonca neváhala urobiť kamarátke reklamu priamo na odovzdávaní cien Zlaté Glóbusy. A ak si dobre pamätáte, práve Jenna patrila medzi najkrajšie hviezdy akcie. Zdá sa, že „nová profesia“ beauty poradkyne sa Jessice pozdáva viac, ako herectvo.  

- Najčítanejšie -