Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci"!

Zahraničné celebrity

Krásna vojvodkyňa z Cambridge si na výchove svojich detí Georgea a Charlotte dáva naozaj záležať!

Mohli by mať všetko, na čo sa pozrú! Rodičia Kate a William však netúžia vychovať rozmaznaných potomkov bez pokory, ale vzdelaných, sympatických a ústretových ľudí, ku ktorým bude svet vzhliadať. 

Prečítajte si: Vďaka rozchodu sa znova našli: Čo ste nevedeli o vzťahu Kate Middleton s princom Williamom?

Majú to po rodičoch? 

O Kate Middleton sa zvykne hovoriť, že je poriadne márnotratná, no každý, čo i len trochu sleduje jej život vie, že vojvodkyňa nemá problém obliecť si aj kúsky z bežných obchodov a poukazuje na to, že nielen drahé veci môžu vyzerať pekne. Podobne aj jej deti nosia kombináciu dizajnérskych kúskov s „obyčajným“ oblečením pre bežných smrteľníkov. Práve to v ľuďoch vyvoláva sympatie k hnedovlasej princeznej. „Vedie deti ku skromnosti a pokore,“ píše denník radaronline.com. 

Princ chodí do bežnej škôlky

Mohol by mať minimálne dve alebo tri opatrovateľky, no zaobchádza sa s ním ako s „normálnym“ dieťaťom v jeho veku. Dva a polročný princ George začal chodiť do škôlky Westacre, s vyučovacími metódami montessoriovskej pedagogiky. Práve tá je považovaná za alternatívnu formu výučby a prihliada maximálne na potreby dieťaťa. Škôlka nie je v Londýne, ako by sa mnohí domnievali, ale nachádza sa neďaleko Anmer Hallu, východoanglického sídla princa Williama a jeho manželky Catherine.

Podľa zdroja blízkeho online magazínu radaronline.com, princezná Catherine neváha a kvôli svojim deťom je ochotná porušiť aj prísny kráľovský protokol. Žeby šla v šľapajách nebohej princeznej Diany?

Prečítajte si: Princeznička Kate Middleton a Williama spôsobila ošiaľ: Aký osud jej predpovedajú veštci?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe