Presunúť na hlavný obsah

7-dňová výzva ako si zamilovať drepy: Keď zapojíte túto časť, budete mať krajšie telo!

Fitness

Milujeme drepy a preto sme sa rozhodli podeliť sa s niektorými cvikmi aj s vami. Keď zvládnete túto týždennú výzvu, zamilujete si ich, verte!

Kým jedni ich milujú, druhí ich nenávidia a kritizujú. Všetko s mierou. Taký názor zastávame my a pravdupovediac, po začlenení drepov do našich tréningov, sme so sebou o niečo spokojnejšie. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli s vami podeliť o pár cvikov.

Prečo robiť drepy každý deň?

O benefitoch, ktoré so sebou prinášajú drepy sme vám už písali. Okrem toho je však nutné, pozrieť sa na svoju postavu pred tým, než ich začnete robiť, a potom. Keď zapojíte do cvičenia aj zadok, verte, že vaša postava zrazu naberie iný rozmer. Oveľa ženskejší. Budete mať tiež správne držanie tela a nehovoriac o tom, že labutia chôdza z vás urobí sebavedomú ženu.

1. deň

Cieľ: 50 drepov

Prvý deň by ste mali začať úplne od základu. Jednoduchý drep so správnym držaním tela, a rozmiestnením nôh na šírku bokov a ramien.

2. deň

Cieľ: 55 drepov

Svoju pozornosť tentokrát zamerajte na hĺbku podrepu. Práve na nej pocítite, čo s telom dokáže tento na pohľad jednoduchý cvik.

Neprehliadnite: 10 typov drepov, ktoré si zamilovali ženy po celom svete: Toto vám zmení postavu na nepoznanie

3. deň

Cieľ: 60 drepov

Tretí deň môžete skombinovať základné drepy s drepmi, pri ktorých krúžite panvou. Hlboký podrep, ale chrbát stále v rovnakej pozícii.

4. deň

Oddych

Svaly treba nechať zregenerovať. Nemusíte si počas tohto dňa dávať ani kardio, zbytočne by ste sa presilili.

Mohlo by vás zaujímať: Nevedela schudnúť a vyhovárala sa na všetko: Keď zistíte, čo bolo príčinou jej priberania, pomôže to aj vám

5. deň

Cieľ: 70 drepov

Piaty deň sa výzva stupňuje. Každý má iný organizmus, takže v rámci svojich možností. Začnite opäť od základného drepu a pomaly môžete prejsť aj na drep, pri ktorom striedavo dávate nohy dozadu.

6. deň

Cieľ: 75 drepov

Ak ste sa dostali až sem a stále ste motivovaní, zaslúžite si obdiv. Pokiaľ vládzete, skúste pokojne drep doboku. 

7. deň

Cieľ: 80 drepov

Ste vo finále. Aspoň, čo sa týka prvého týždňa. Skúste na záver zakomponovať drep s výskokom. Vtedy ešte len pocítite, že obmeny drepov nemajú hraníc. 

Sledujte video: 15 minút najlepších drepv na premenu vašej postavy: Nie vychudnutá na kosť, ale poriadne sexi krivky

Táto 7-dňová výzva vám má ukázať, čo všetko sa dá s telom robiť aj z pohodlia domova a dokonca s obmieňaním jedného cviku. Ak cítite svalovicu, makali ste poctivo. Nevzdávajte sa však tohto cviku ani ďalšie dni a robte ho, pokiaľ môžete, aspoň 3-4 krát týdenne.

VIDEO: Vyskúšajte tieto jednoduché cviky, ktorých pravidelné opakovanie formuje postavu

Tak čo, skúsite s nami tieto drepy na premenu postavy?

spolu hlasovalo 330 ľudí

Áno
284
Nie
46

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe