Presunúť na hlavný obsah

Známa markizáčka žiari spokojnosťou a vyrovnanosťou: Krásnu postavu si udržiava takto!

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že žena je najkrajšia práve vtedy, keď je zamilovaná. Dôkazom toho môže byť aj známa moderátorka Diana Hágerová, ktorá po boku Romana Juraška žiari, ako nikdy.

I keď sa o tomto páriku šuškalo takmer tri roky, na verejnosti sa dvojica ruka v ruke začala ukazovať až v polovici minulého roka. A teraz svoj vzťah neskrývajú, práve naopak, radi sa o spoločne strávené chvíľky podelia aj svojimi sledovateľmi na Instagrame. A tým nemohlo uniknúť ani to, že dvadsaťšesťročná moderátorka a bývalá účastníčka súťaže Miss Universe SR, po boku svojho priateľa žiari ako nikdy doteraz. 

Prečítajte si: Známe Slovenky sa opäť predviedli: Mutňanská ako filmová star, ultraštíhla Zelinová a iné!

Alebo je za tým niečo iné?

No okrem lásky sa za spokojnosťou Diany môže skrývať aj niečo nové. Jej vášeň, ktorej totálne prepadla – joga. A že v nej nie je žiadny začiatočník dokazujú aj fotografie a videá, ktoré krásna moderátorka pravidelne pridáva na sociálne siete. Krkolomné cviky zvláda s prehľadom a ľahkosťou, takmer ako profík... A okrem vyrovnanosti, spokojnosti, ktorá z nej sála, sa práve vďaka tomuto cvičeniu môže Diana pochváliť aj postavičkou ako lusk. A ako sa k joge ako takej krásna markizáčka dostala? Za všetko vraj môže jej kamarátka. „K joge ma priviedla moja veľmi dobrá kamarátka Aďka, keď si začala robiť kurz inštruktora. Vlastne som bola jej úplne prvý cvičenec. Som jej veľmi vďačná, že mi ukázala čaro tohto cvičenia. Na začiatku to bolo pre mňa iba cvičenie s vlastnou váhou, až postupne som si začala uvedomovať aj blahodarné účinky relaxácie a meditácie. Z vlastnej skúsenosti viem, že keď ma niečo trápi, alebo napríklad bolí brucho či  hlava, joga pomôže. Cvičím v jogovom centre Prakriti v Petržalke.prezrádza o svojej obľúbenej činnosti Diana. 

Mohlo by vás zaujímať: Jedálniček stále lepšie a lepšie vyzerajúcej Dary Rolins: Toto udržiava speváčku v skvelej forme!

- Najčítanejšie -