Presunúť na hlavný obsah

Róby z Grammy 2016: Taylor Swift stredobodom pozornosti, brazílska topmodelka ako femme fatale

Zahraničné celebrity

Pondelkový večer sa niesol v znamení hudobných cien Grammy, ktoré patria jednoznačne medzi tie najprestížnejšie a plné hviezdnych osobností. Inak tomu nebolo ani tentokrát.

Alessandra Ambrosio

Brazílska sexbomba, anjelik Victoriaˈs Secret, Alessandra Ambrosio, stavila na dvojitú zbraň – sexi výstrih v kombinácii s hriešnym rozparkom. Čierne šaty od Versace pôsobili ako by boli šité priamo na modelke.

Mohlo by vás zaujímať: Top looky týždňa: V tomto žiarili svetové hviezdy na červenom koberci. Vyberte ten najlepší!

 

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen prišla aj napriek pokročilému štádiu tehotenstva a bola naozaj pôvabná. Šaty s plášťom sú jedným z najhorúcejším trendom sezóny a Chrissy náramne pristali.

Ciara

Výstrih aj rozparok. Aj Ciara stavila na tieto osvedčené ženské zbrane. No v jej prípade mohol byť aspoň ten rozparok o niečo menší. 

Lady Gaga

Pravá, nefalšovaná, extravagantná Lady Gaga je späť. Speváčka „nesklamala“ a na šou dorazila v poriadne nevkusnom looku, ktorý však mal predstavovať akúsi poctu zosnulému spevákovi Davidovi Bowiemu. 

Zendaya

I keď Zendaya býva práve na takýchto akciách za hviezdu, tentokrát šliapla trochu vedľa. Celkový styling pôsobí veľmi lacno, nehovoriac o parochni, ktoré Zendaya strieda ako na bežiacom páse. 

Skylar Grey

I keď sme vyššie spomínali, že šaty s plášťom sú trendovou záležitosťou, to neznamená, že to vždy musím vyjsť. A speváčke Skylar Grey to ani veľmi nevyšlo. 

Ellie Goulding

Ellie Goulding si na večer vybrala bledoružovú róbu vo farbe roka, ktorá nežnej blondíne veľmi pristala. Rovnako aj jednoduchý strih a doplnky, ktoré k šatám doladila.

Adele 

Nezdá sa vám Adele na každej akcii rovnaká? Nám trochu aj áno. Čierne šaty a look Adele bol síce krásny, ale trochu nás nudil. Chcelo by to skúsiť niečo nové. 

Bella Hadid

A máme tu vystrih s rozparkom do tretice. Tentokrát na modelke Belle Hadid, ktorá prišla v sprievode svojho priateľa, speváka The Weeknda. Sestra slávnejšej Gigi Hadid bola vďaka tejto kombinácii neprehliadnuteľná. 

Demi Lovato

Bývalá Disney hviezdička, ktorá si galavečer nenechala ujsť, Demi Lovato, dorazila na červený koberec v čiernej od hlavy po päty, čo mladej umelkyni trochu uškodilo. V outfite pôsobila veľmi staro a fádne.

Ariana Grande

Za to Ariana Grande, vyrazila dych v červenej róbe značky Ramona Keveza, ktorá pôsobila luxusne a veľmi žensky. Ukázala tak kolegyniam, že byť zvodná sa dá aj bez mega výstrihov či riskantných rozparkov.

Prečítajte si: Najsexi nohy v Hollywoode? Tak tie patria jednoznačne manželke Georgea Clooneyho

 

Janelle Monáe

Veľmi nevydarený look predviedla aj Janelle Monáe. Celé to pôsobilo skôr ako paródia na róby z červeného koberca. Čo tým chcela hviezda povedať, netušíme, ale pochvalu si rozhodne nezaslúži.

 

Selena Gomez

Ďalšia hviezda od Disneyho, Selena Gomez, dorazila na akciu v sprievode svojej najlepšej kamarátky Taylor Swift. Jednoduché šaty z dielne Calvina Kleina Selene sadli dokonalo, rovnako ako celková vizáž, ktorá sa niesla v duchu disco éry sedemdesiatych rokov.

Taylor Swift

V jedenom z najfarebnejších lookov prišla Taylor Swift, ktorá okrem zaujímavej kreácie predviedla aj nový účes. Speváčka, ktorá slávnostný galavečer odštartovala svojim vystúpením, patrila jednoznačne do skupiny najlepšie oblečených hviezd večera.

Ktorý look z hudobných cien Grammy sa vám páčil najviac?

spolu hlasovalo 670 ľudí

Ciara
7
Adele
9

- Najčítanejšie -