Erotické poviedky: Prehrala som súťaž, no zabezpečilo mi to sexuálny zážitok, na ktorý nezabudnem

Najhoršie nápady vznikajú, keď je človek nahnevaný, alebo opitý...

Po krátkej diskusii odišla so sympatickým mužom, s vibrátorom a dvoma...

Po krátkej diskusii odišla so sympatickým mužom, s vibrátorom a dvoma...

Zdroj: Profimeda

Najhoršie nápady vznikajú, keď je človek nahnevaný, alebo opitý. Keď sa stretne partička žien vo veku, kedy je na ne kladený spoločenský tlak zo strany rodiny a známych, aby sa konečne usadili a začali pre svoju budúcnosť niečo robiť, určite sa tam nájde minimálne jedna nahnevaná a jedna pripitá žena. Takto sme sa stretli pri oslave menín. Väčšinou ich neoslavujeme, ale keďže v partii máme tri Veroniky z celkového počtu kusov päť žien, takáto udalosť nemôže zostať bez povšimnutia. 

Kúpili sa tri rôzne sexuálne pomôcky, skladali sme sa na ne všetky, no kupovať ich bola Katka, ktorá sa že vraj vyzná. Oslavovať sa začalo neskoro večer, pretože ako to už chodí, každá z nás z nejakého dôvodu meškala. Jedna z Veroník dokonca chytila pri obliekaní záchvat paniky a rozhodla sa, že nikam nejde, pretože v skrini absolútne nič nemá. Nakoniec bola pod vplyvom „bombardácie“ zo skupinového chatu donútená prísť. Katarína darčeky zabalila a nalepila na ne papieriky z číslami. Oslávenkyne začali o svoje darčeky súťažiť. Tá, ktorá si vytiahne najnižšie číslo, čiže jednotku, musí darček so sebou zobrať do podniku a vyskúšať s ním zaplatiť za drinky. 

Prečítajte si: Muž vyskúšal zázračnú pilulku: To, čo prišlo potom, by som nikdy nečakal

Platba vibrátorom...

Veroniky ale nevedeli, čo ich v kapsičkách čaká, takže zo začiatku z toho nemali žiaden stres. Vyžrebovali si čísla a začali rozbaľovať. Práve Veronika, ktorá sa takmer kvôli nedostatku oblečenia v skrini nedostavila si vytiahla jednotku, čo znamenalo platba kovovým vibrátorom na diskotéke. „Šupla“ do seba tri poháriky vodky, že vraj to potrebuje vstrebať. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zamestnala som sa ako striptérka, môj sexuálny život sa zmenil o 180 stupňov...

Vybrali sme v dobrej nálade spoločne do ulíc a našli podnik, kde sa dalo ku podivu dýchať. Posadili sme sa a objednali dve fľašky vína. Teda, poslali sme Veroniku aj s jej kabelkou a darčekom k baru. Veronika sa hrdinsky, posilnená vínom postavila a vybrala sa na vysokých opätkoch s malou kabelkou v ruke k baru. Obsluhoval majiteľ podniku, ktorého jedna z kamarátok poznala. Keď prišlo k plateniu a Veronika vybrala z kabelky vibrátor, ktorý podala prekvapenému mladému mužovi, skoro sme sa za stolíkom udusili smiechom. Naša hrdinka sa ale dlhšiu dobu s vínom nevracala. Usadila sa pri bare a začala s barmanom koketovať. Nechápali sme, o čo tam ide a chceli sme naše víno. Ani jedna tam ale nechcela ísť po tom, ako Veronika zaplatila vibrátorom.

Mohlo by vás zaujímať: Erotická poviedka: Sex s dvoma mužmi som si predstavovala úplne inak...

Hromadná správa

Naša hrdinka sa už k stolu nevrátila. Po krátkej diskusii odišla so sympatickým mužom, s vibrátorom a dvoma fľaškami vína preč. My sme všetky vedeli, že Veronika je žena činu a pravdepodobne sa rozhodla osláviť svoje meniny vo väčšom štýle. Ráno nám všetkým prišla hromadná správa, že nám ďakuje za pekný darček, konkrétne: „Dievčence, váš nápad mi zaistil zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem, vidíme sa čoskoro, vaša „jednotka“.“

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba