Presunúť na hlavný obsah

Ako si vystreliť zo svetoznámej modelky? Tomuto mužovi sa to podarilo a rozosmial tak celý svet

Zábava

Humoru v šoubiznise nikdy nie je dosť, takže môžeme byť tomuto pánovi nič iné, len vďační...

Svetové modelky takých kvalít, akými disponuje krásna Kendall Jenner, majú mnoho fanúšikov. Davy ľudí ju obdivujú, chcú ju napodobňovať a dostať sa k nej tak blízko, ako sa len dá. Tomuto mužovi sa to podarilo a vymyslel si svoj spôsob, ako byť s Kendall takmer všade. Urobil to však veľmi rafinovane. Čo poviete? 

Sám seba volá Kirby Jenner a patrí k veľkým recesistom, čo je aj vidieť na jeho fotografiách s krásnou modelkou. Vyberá si najpopulárnejšie fotografie známej Karadshianky a tvári sa, že je súčasťou jej každodenného života. 

Mohlo by vás zaujímať: Modelkovské "gangy" ovládli svet šoubiznisu! Kto sa skrýva za týmto novým trendom?

Zmysel pre humor mu nechýba

Možno sa vám zdalo, že sestier Kardashianových už je aj tak priveľa, no je tu ďalší pomyselný člen, ktorý zobral ich úspech s humorom a na svojej sociálnej sieti, stvára aj takéto kreácie. Veríme, že Kendall Jenner patrí k ženám so smyslom pre humor a z takýchto fotografií si veľkú hlavu nerobí. 

Prečítajte si: Známe missky a ich účesy v štýle amerických hviezdičiek! Komu to svedčí viac?

Rozosmial aj nás

Musíme uznať, že vďaka svojím fotošopovým" znalostiam Kirby rozosmial aj nás, no nie nadarmo sa jeho instagramový profil plní nielen vtipnými fotografiami, ale i jeho fanúšikmi. Doteraz sa tam nazbieralo viac než štyridsaťtisíc „followerov“ a počet stále stúpa. Humoru v šoubiznise nikdy nie je dosť, takže môžeme byť tomuto pánovi nič iné, len vďační. 

- Najčítanejšie -