Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie partnerky slovenských hokejistov: Tieto páry pripomínajú svetové hviezdy, vyberte ten naj!

Slovenské celebrity

Sú mladí, krásni a úspešní, preto majú po svojom boku partnerky, ktoré sú doslova ich ozdobami. Posúďte sami a vyberte ten najkrajší pár na slovenskom hokejovom poli.

Petra Poláková a Dušan Pašek

Partnerka Dušana Pašeka, ktorý len pred niekoľkými dňami avizoval koniec svojej hokejovej kariéry, je bývalá finalistka súťaže krásy a patrí medzi najkrajšie Slovenky. Jej dokonalé črty a postava pripomínajú ruskú hviezdu sociálnych sietí Alenu Shishkovu.

Prečítajte si: Slovenský hokejista a sexi misska: Vieme, čím si zmyselná kráska získala športovcovo srdce a pozornosť!

Ivana Surovcová a Marián Gáborík

Ivana a Marián sú spolu už nejaký ten rok, a o ich stabilite nikto nepochybuje. Už viackrát sa v spojitosti s týmto párom skloňovalo aj slovíčko svadba. Ivana Surovcová patrí dlhodobo k najočarujúcejším ženám, ktoré sa v slovenskom šoubiznise pohybujú. Niet divu, že je z nej jej partner celkom paf!

Lucia Slaninková a Tomáš Tatar

Hovorilo sa aj o rozchode, no pár Slaninková – Tatar nakoniec všetky nepríjemné šumy ustál a dvojica sa na sociálnych sieťach neustále chváli svojou láskou, dovolenkami a zaľúbenými chvíľkami. Pristane im to, čo poviete?

Simona Leskovská a Juraj Majdan

Nový párik na slovenskom šoubiznisovo – hokejovom poli. Krásna finalistka miss Simona Leskovská a reprezentant Banskej Bystrice Juraj Majdan sú spolu len krátko, no ich zaľúbenosť vycítite už na prvý pohľad. Brunetka s dokonalým úsmevom popri fešnom mladíkovi len tak žiari.

Alexandra Orviská a Lukáš Kozák

Prominentná jojkárka Alexandra Orviská sa svojou láskou k mladšiemu hokejistovi netají už dlhé mesiace a vyzerá to tak, že to peknému páriku naozaj klape. Čo je naozaj obdivuhodné, mladý hokejista si rozumie aj s moderátorkinou dcérou Viktóriou a expartnerom Martinom Valihorom.

Prečítajte si: Známa moderátorka po boku hokejistu žiari: Takéto vymakané bruško a postava sa len tak nevidí

Ktorý pár sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 2032 ľudí

- Najčítanejšie -