Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Chceli sme vyskúšať niečo nové. Teraz sa Milanovi nemôžem pozrieť do očí...

Erotické poviedky

Ona sa na nás usmiala a popriala pekný deň...

Presťahovali sme sa do nového bytu, ktorý bol väčší a priestrannejší. Nie preto, že by sme sa plánovali rozrásť o nového člena rodiny, ale chceli sme zmeniť prostredie a vzduch. Nové bývanie sme si zamilovali. V štvorpodlažnom bytovom dome bývali prevažne mladí ľudia, ktorým nevadí hluk z okolitých podnikov. 

V novom byte sa človek vždy cíti, ako keby tak trochu zmenil celý život. Predsa len nové prostredie väčšinou vždy dobre padne. Milan je milovník dobrého vína a každý víkend vždy zoženie nejaké špeciálne z okolitých vinoték a vychutnávame si ho spolu na malej teraske, ktorá nám ide z kuchyne. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Vyskúšali sme s priateľom polohu, ktorá ho takmer pripravila o ...

Nový život...

Oproti v susednom dome sme už dlhšie pozorovali okno, kde sa mladá a krásna ryšavka vždy ráno prebúdzala do nového dňa. Krásna postava, dlhé kučeravé ryšavé vlasy. S Milanom sme sa na ňu vždy s údivom pozerali, ako sa predkláňa z balkóna, aby zistila, aké je počasie. Mala svoje ranné rituály, ktoré nás zo záhadných dôvodov vždy fascinovali. 

Takto na jar minulého roku, sme si náš byt zariadili a užívali plnými dúškami. Na neznámu ryšavú krásku sme narazili v meste, kde sedela so svojou kamarátkou v kaviarni. Usmiali sme sa na ňu obaja, ako keby sme boli starí známi, ona sa na nás nechápavo pozrela a opýtala sa, či sa poznáme. My sme jej s rozpačitým hlasom vysvetlili, že sme susedia a že sme ju už párkrát zahliadli. Ona sa na nás usmiala a popriala pekný deň. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Šli sme na swingers party, no to, kto nám otvoril, mi vyrazilo dych...

O týždeň na to sme ju stretli na našej ulici a tento raz nás oslovila ona sama. Zoznámili sme sa a išli sme si sadnúť na osviežujúcu limonádu blízko našich bytov. Dominika bola veľmi príjemná, zábavná a otvorená mladá žena. Z limonády sa stal večerný drink a ešte v tú noc sme sa všetci vracali domov v celkom príjemnej nálade. Dominiku sme pozvali k nám na to špeciálne vínko, ktoré Milan v piatok doniesol a dal vychladiť. 

Bolo to veľmi prirodzené...

U nás doma sme si všetci ľahli na veľkú posteľ a užívali sme si chvíľu ticha a tmy. Dominika najprv začala bozkávať mňa a potom sa k nám pridal môj priateľ. V tú noc sme sa všetci milovali a ráno sme sa zobudili s úsmevom na tvári. Nikomu to ráno neprišlo zvláštne, bolo to veľmi prirodzené a už dlhšie sme to chceli s Milanom vyskúšať. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zamestnala som sa ako striptérka, môj sexuálny život sa zmenil o 180 stupňov...

O dva mesiace nato, prišiel Milan domov a videla som, že sa s ním niečo deje. Musel sa mi so všetkým priznať. Priznal sa, že s našou susedou spal odvtedy už viackrát a Dominika je tehotná. S ním. Mne sa vtedy rozpadol celý svet. Chcela som odísť niekam ďaleko, od ľudí, od civilizácie, byť len sama. Odsťahovala som sa k rodičom a takmer rok sa trápila a dusila vo vlastných výčitkách, čo som spravila zle. V byte, ktorý som našla, zariaďovala sama a milovala, teraz býva môj bývalý priateľ so ženou, ktorú takmer nepozná. Onedlho sa im narodí dieťa. Prežila som to a idem ďalej, no neodpustím mu asi nikdy. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe